1903
1903 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Yalan Fotoğraf Yarışması

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİNİN YAPMIŞ OLDUĞU FOTOĞRAF YARIŞMASI BUGÜN SONUÇLANDI VE TAM BİR FİYASKOYLA SONUÇLANDI.VERİLEN ÖDÜLLERİN TÜMÜ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ YADA ÜNİVERSİTENİN ÇIKARCILARININ EŞİ DOSTUDUR.BU TÜR YARIŞMALARA PİRİM YAPTIRMAMAK GEREKLİ ARKADAŞLAR SONUÇTA BİR GRUBA BAĞLI BİR ÖZEL ZENGİNLER KLUBÜNDE HİÇ BİR ZAMAN HAKEDENLER KAZANAMAMIŞTIR.
TÜM FOTOĞRAFA EMEK VEREN ARKADAŞLARIMA SAYGILAR...

Tarih: 30 Nisan 2010, 11:21 - İp: 88.***.**1.120
tuning_boy
tuning_boy (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Fotoğraflar burada var bakabilirsiniz bende katıldım da tık yok

Fotoğraflar...-> http://www.arel.edu.tr/ulusalfoto2010/

Tarih: 18 Mayıs 2010, 23:35 - İp: 81.***.**3.159
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bir şey aklıma geldi durun yazayım.

adamın birisi müdür olmak ister ama hiç bir yer bunu müdür olarak almaz.
sonra tepesinin tasaı atar ve kendine işyeri açar ve oraya kendisini müdür yapar

işte müdür olmak bukadar basit.

bu yarışma da sanırım bu olay gibi olmuş. aahh ahhh

Tarih: 19 Mayıs 2010, 11:30 - İp: 88.***.**3.124
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

William şekspir emmi demişti vaktiyle,,hayat bir tiyatro oyunudur,,bu oyunun içinde herkes vardır,, demiş mantalitesi gereği..
*neyşınıla da arada bir bakıyorum,öyle düzensiz, fotoşopla düzenlenmiş kareleri birinci seçiyorlar ya,,oguzhaksever emmi bilsin de en başta..

Tarih: 19 Mayıs 2010, 16:40 - İp: 85.***.**5.25
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Özer kamburoğluile ilgii benim de daha önce bu forumda paylaştığım bir anım olmuştu..
kendilerine halk eğitim merkezlerinde fotoğraf kursu açabilmek için gerekli olan kurs belgesi konusaunda kocaeli fotoğrafçılar derneğince kurs açıp açmayacaklarını falan sormuştum

Bana verdiği cevap "Türkiyede olarca fotoğraf bölümü mezunu bo gezerken bu dediğiniz ne kadar etiğe uygun" şeklindeydi..

Bu beyefendinin bu sözü ile şimdi ben de fotoğrafçılık ve kameranlık bölümü okuyorum..

Yakında fotoğrafçılık bölümünden mezun olan en az bir kişi daha işsiz kalacak..

Çünkü ben seneye halk eğitim merkezinde fotoğrafçılık kursu açacağım İNŞALLAH

Tarih: 23 Mayıs 2010, 21:02 - İp: 88.***.**4.44