diephotograph
diephotograph (üye)
İstanbul / Amatör

Set Fotoğrafçılığı

merhabalar...
ben bu siteye yeni üye oldum ve eğer mümkünse
set fotoğrafçılığı hakkında bilgi edinmek istiyorum..
Canon 20d digital set fotoğrafçılığı için yeterli mi ve en önemlisi nasıl set fotoğrafçısı olunur.
teşekkür ederim
SAYGILARIMLA

Tarih: 12 Aralık 2005, 01:28 - İp: yok
ceko
ceko (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Makine set fotoğrafçılığı için uygun. ama objektif de gerekli Set fotoğrafçılığıda bir nevi fotoğrafçılık çeşidi olsa da sadece işin bir parçası. Yani nasıl bir fotoğraf işi alıyorsan set fotoğrafçılığıda o tür bişey. herhangi özel çekim teknikleri gerektirmiyor. Önemli olan sette çekim anında ve ya kamera arkasında önemli olan anları yakalaman. İş kısmına gelince; bildiğin gibi gazete ilanıyla set fotoğrafçısı aranmaz. Hemen hemen fotoğrafçılığın her dalında olduğu gibi kendi çevre ve referanslarınla iş bulabilirsin. Öneriler ve yaptığın işler seni yeni işlere yönlendirecektir tabi işini iyi yaparsan

Tarih: 12 Aralık 2005, 15:06 - İp: 85.***.**3.186
diephotograph
diephotograph (üye)
İstanbul / Amatör

Önerilerin için teşekkür ederim. Objektif ve çekim konusunda sorunum yok d20 yeterli ise objektiflerim yeterli olacaktır. velhasıl benim asıl sorunum bu tür bir işe nasıl ulaşabilirim. belki buradaki arkadaşlar sayesinde birkaç kişiyle görüşme şansım olabilir diye düşündüm. en azından tanışma ve "cv" gönderme bazında. netekim istanbula yeni gelmiş sayılırım da.

SEVGİLER
Aziz YOLAÇTI

Tarih: 12 Aralık 2005, 18:13 - İp: 81.***.**6.20
  • 1