anahtar
anahtar (üye)
İstanbul / Meraklı

Neyine Fotoğraf Çekmek

neden ki bu çırpınış. okulda öğle yemeği paralarından artanlarla fotoğraf çekmek.. neyine be koç. tamda yeni yeni başlıyorken iki fotoğrafı taratmak için cebindeki para bir buçuk lira eksik çıkınca aşağılanmak. neyine be koç senin fotoğraf çekmek neyine. satarsın bu fiyata olan ve yine de zorla aldığın zenitini beklersin üzerine çiçek koysunlar diye. oynamıyorum abi ben. tüm fotoğrafçılara başarılar. ne diyim. avazım da çıkmaz ki ağlasam.

Tarih: 5 Kasım 2007, 22:21 - İp: 88.***.**0.174
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

anlamadım konu nedir.bu koc kim acaba..

Tarih: 5 Kasım 2007, 22:59 - İp: 88.***.**3.218
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

lıebster bende anlamadım ama belkı normaldır benım anlamamam
sen neden anlamadın
gercı anlamadımız sey ne ?

Tarih: 6 Kasım 2007, 00:38 - İp: 85.***.**2.57
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Konuya biraz daha açıklık getirirsen iyi olacak,bir problem varsa ve çözülecek birşeyse yardımcı olalım buradaki pek çok arkadaş buu yapıyor zaten...

Tarih: 6 Kasım 2007, 09:31 - İp: 88.***.**6.82
anahtar
anahtar (üye)
İstanbul / Meraklı

edebiyatım pek kötü anlaşılan.
hocam bu koç benim. maddi durumdan dolayı zar zor fotoğrafla uğraşıyordum. bunun üstüne bir fotoğrafçıda cebimden 1,50 lira eksik çıkdığından dolayı aşağılanmam içime oturdu. üstelik normal tarifelerine göre cebimdeki para artıyordu bile ama fotoğrafçı benden bıktı herhalde başından atmak istedi neymiş de 200 milyar masraf etmişler o kadar emek vermişler benim cenimden 1,50 lira fazla çıkmıyormuş. makinasını kendim alsaymışım falan.
yapacak bir şey de yok ya. okul bitip işe girene kadar makinayı almam elime. başlayınca da gider alırım bi dijital. o zamana kadar zaten filmliler de kalmaz belki

Tarih: 6 Kasım 2007, 18:02 - İp: 88.***.**1.237
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

yuh 200 milyara ne almışta o kadar tutmuş...

Tarih: 6 Kasım 2007, 18:13 - İp: 88.***.**0.168
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

valal ben döverdim o adamı.. cebimden 1.500 çıkmıyor ama bir sağlam yumruk çıkıyor derdim

Tarih: 6 Kasım 2007, 18:15 - İp: 88.***.**0.168
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

alis anladın demi konuyu benim kendini bilmez bi meslektasım güya aklısıra bu genci aşagılamaış..fotografcılık nedir bütün olumsuzluklara ragmen fotograf cekebilmektir...hayatımızda böle cok örnekler var.sen herseyi kafana takma.ileride anlarsın bazı seyleri.fotograf merakını asla yarıda koyma devam et başka firmamı yok fotograf yaptırtacak..cekime devam..hem hayatı hem fotograflarını cekmeye devamm.esen kall

Tarih: 7 Kasım 2007, 20:19 - İp: 88.***.**1.51
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

anlamayanlar yokluk cekmemiş anlasılan:D

fotografcı hodukmus be anahtar.
200milyar verdim diye 3 kurusluk işi on kurusamı yapacak.
sen adam 200 milyar verdi diye suclulukmu duycaksın.
adamın işi o.
senın edebıyatın degil ama hazırcevaplılıgın zayıfmıs.
agzının ustune caksan ıkı uc cumle bırdaha sokaktan gecen kediye pist diyemezdi ya olmus bıtmıs.
ogrencilik zmanımda-ki hala ogrenciyim:D-bnde harclıgımdan kesip zenitime harcıyordum.
bugunlere kadar geldik.
dıjıtal en cok bana yaradı galiba:D

Tarih: 7 Kasım 2007, 20:31 - İp: 88.***.**1.21
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Evet arkadaşlar neyimize fotoğraf çekmek Bence Göksu Parkında işletmeci olmak dah amantıklı kimin fotoğraf çekip çekemyeceğine bile karar verebiliyorsun.

Tarih: 7 Kasım 2007, 21:04 - İp: 144.***.**1.33
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Hatta böle boşlukta olup da neden kendimizi fotoğrafçılığa veriyoruz ki.Boşlukta boş boş yaşayalım daha iyi.Alın milyarlık makinelerinizi tepe tepe kullanın.

Tarih: 7 Kasım 2007, 21:06 - İp: 144.***.**1.33