admin
admin (Yönetim)
İzmir / Amatör

Netfotograf - Izafod Buluşuyor..

İzmir de yeni kurulan İZAFOD –İzmir Amatör Fotoğrafcılar Derneği üyeleri ile NET FOTOGRAF COM site fotoğrafçıları Bostanlı’da buluşuyoruz… Bu davet kurumsal bir çatı altında toplanmaya ve Amatör fotoğrafçılar adına yol gösterici,öğretici olmaya ve bilgiyi paylaşmaya davet çağrısıdır…

Bu cagri Elinde fotograf makinesi, yüreğinde fotoğraf sevgisi olan, "fotoğraf adına ne yapılabilir,ben ne yapabilirim "sorusuna cevap arayan herkes icin gecerlidir.

Bu çağrıyı alan ve destek olmak isteyen herkes davetlidir... Bu toplantıların benzerlerini gelecek gunlerde tekrarlamayı gelistirmeyi hedefledik...

Biz bir yola cıktık...Yolumuz uzun ve meşakkatli... Ama yalnız olmadıgımızı da biliyoruz...

İhtiyac duydugumuz tek sey YOL ARKADASLIGINIZ...

Bekleriz efendim...

BULUSMA YERİ : İzmir Bostanlı - BARINAK CAFE
TARİH : 30 MAYIS 2008
BULUSMA SAATI: 19.30

Tarih: 28 Mayıs 2008, 14:40 - İp: 88.***.**0.241
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

zeynel bey,buluşma yer olarak neresi olacak..

Tarih: 7 Haziran 2008, 19:58 - İp: 81.***.**5.79
z.aydin
z.aydin (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Arkadaslar

Dernek lokalimizi acıncaya kadar mobil olarak degisik mekanlarda toplanıyoruz... Ancak gosteri,sunum ve diger toplantılar icin ALSANCAK Kıbrıs sehitlerindeki Attila İlhan Kültür merkezi toplantı ve gosterı salonunu kullanıyoruz...

Attila İlhan Kültür merkezi Alsancak kıbrıs sehitlerinde YAKIN KİTAPEVİ yan sokagında ast.subay ordu evinin bitisiginde...

İlgilenenlere saygıyla duyurulur...isteyen beni de cep numaramdan arayabilir...

Zeynel AYDIN

0533 634 09 89

Tarih: 7 Haziran 2008, 23:52 - İp: 85.***.**6.192
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

izafod aktivitelerini bu topikelr altından iletirseniz güzel bir bilgilendirme olur bizim için.
diyeceksiniz kaç kere geldin ki

mail grubuna üyeyim ben bilgi alıyorum ama daha fazla kişi haberdar olsun..

Tarih: 9 Temmuz 2008, 00:28 - İp: 81.***.**5.228
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yahu ben gormemiştim konuyu heveslendim meger mayısın konusuymus

Tarih: 9 Temmuz 2008, 01:49 - İp: 88.***.**0.31