yurduneri
yurduneri (üye)
İstanbul / Amatör

National Geograpich Fotoğraf Okulu

Merhaba Arkadaşlar;
Aranıza yeni katıldım.Öncelikle hepinize merhabalar...:-)Fotoğrafçılık ile ilgilenmek istediğim için kendime bir tane fujıfilm fınepix s1500 aldım.Makineden çok memnunum.Yalnızca takdir edersinizki kendimi geliştirmek adına çeşitli görsel ve işitsel materyallere ihtiyacım var.Bunun için national geograpich'in çıkarmış olduğu 4 cdlik fotoğraf setinin çok yararlı olduğunu duydum.Yalnızca maddi açıdan öğrenci olduğum için pek bütçeme uygun değil.Eğer elinde olan arkadaşlar varsa en kısa zamanda kopyalayıp [email protected]'a adresine gönderirlerse sevinirim.Tekrar ilginize teşekkürler.İyi Akşamlar.....

Tarih: 15 Mart 2010, 21:16 - İp: 78.***.**3.243
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Daha öncede yazdık çizdik,, orijinal dört gümüş CD ve dört kitabı ile birlikte ücretsiz kargo ile hepsi onbeşlira zati..Pek pahalıda değil hani..Dağıtım yeride ist/maslakta idi..

Topiklerde bahsi geçen aynı konu işlenmektedir..

Tarih: 15 Mart 2010, 23:09 - İp: 88.***.**4.213
ozgur_33
ozgur_33 (üye)
Kocaeli / Meraklı

bende yaklaşık 5 aydır ilgileniyorum fotoğrafçılık ile bu cd leri elde etmek için çook çabaladım. eylül 2009 da sipariş verdim fakat gelmedi, 4 defa mail attım 6 defa müşteri temsilcilerini aradım ve her defasında da '2 hafta içinde göndereceğiz' cevabını aldım. hala yok, gelmedi. artık yasal yollara başvuracağım. sizde bu cd leri temin etmek için national geograpich'den umudu kesip başka yollara başvurmanınızı tavsiye ederim. şimdiden kolay gelsin....

#ozgur_33' tarafından 16.03.2010 16:14:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Mart 2010, 16:13 - İp: 78.***.**0.75
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

normalde national geographicten beklenecek şeyler değil bunlar ama madem başınıza geldi, bende yardım edeyim. ben elimdeki cdleri başka arkadaşlara gönderdim. onlardan özelden isterseniz belki upload edebilirler.
hangi arkadaşıma gnderdiğimi unuttum şimdi şunlara özelden bir mesaj atabilirsiniz:
designwish
yada
hayat_can nickli üyelerden birisinde olması lazım. size rapid ile gönderiversinler. ikna edin işte yahu
sonra bu gelen cdleri io yapıp power iso ile açın seyredin.
iso oluşturmak ve izlemek detaylı anlatım için: http://forum.netfotograf.com/cevap.asp?rep_id=489833

lakin bir not düşeyim, ben o cdlere baktığıktan sonra ve birde bu sitede yazılanlara baktıktan sonra arada pekte fark olmadığını gördüm. yanş burada dağınık haldeki bilgiler cdye toplanmış ve belli bir anlatım bütünlüğü halinde anlatılmış. bence hepsi bu.

bu sitede olupta nattional geographicte olan bişey yok aksine o cdlerde olmayıpta burada yazılanlar çok. hem bu forum daha güncel ve arşivi daha geniş. cdleri tmin edemeseniz forumu iyice karıştırın.

Tarih: 16 Mart 2010, 16:27 - İp: 88.***.**6.125
yurduneri
yurduneri (üye)
İstanbul / Amatör

Gerçekten yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Tavsiyeleriniz banada akıllıca geldi.Emin olun dinleyeceğim.Herşey için sağolun...

Tarih: 18 Mart 2010, 20:01 - İp: 78.***.**9.41
sedat83
sedat83 (üye)
Kocaeli / Amatör

#sedat83' tarafından 01.04.2010 15:58:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Nisan 2010, 15:57 - İp: 85.***.**1.169
  • 1