gateser
gateser (üye)
İstanbul / Amatör

Kışın Fotoğraf

Kışın soğuk , çoğu zaman hava kapalı ve yağışlı oluyor. Yaz gibi alıp çantanı rahat rahat gezemiyorsun. Kışın fotoğraf çekimini kolaylaştıracak hazırlık, mekan, ışığın kulanımındaki püf noktalar ve yardımcı ekipman ne olabilir. ustalarımızın bize önerilerini öğranmek istiyorum. Şimdiden gelecek öneriler için teşekkür ediyorum

Tarih: 21 Ocak 2009, 07:22 - İp: 78.***.**0.180
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Gezilecek alanlar belirlendikten sonra, ayaklar sağlam oldu mu mümkündür..Şehirde kar olmasa da dağlık alanlara [tur ilede] giden pek çok üye var..İnceleyin fotolarını..

Tarih: 7 Mart 2009, 19:38 - İp: 88.***.**3.110
bigh
bigh (üye)
Yurtdışı / Amatör

merhaba
ben en cok kisin fotograf cekiyorum nedeni oncelikle isik daha iyi,ne zaman ne olacagini kestiremiyorsun,suprizlerle dolu,ayrica nerede fotograf cekeceginizin planini yapin kendinizi ona gore hazirlayin ve o plana uyun,cok iyi ve kalin giyinin,yaniniza cakmak veya kibrit alin,ne olur ne olmaz,birde kucuk bir termos birkac kahve yapabilecek kadar sicak su.
her tur hava sartlarina hazirlikli olmalisin hicbir seyi sansa birakma,inan bana o sogukta birkac saat harcadiktan sonra icilen bir kahvenin tadini hicbiryerde bulamazsin.birde eger mumkunse bir arkadas veya bir yakininizla gitmeye calisin.inanin bana cok seveceksiniz.
ben cok yapiyorum,inanin cok zevkli.
basarilar

Tarih: 9 Mart 2009, 01:27 - İp: 86.***.**8.255
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Gezin ama tek başınıza değil,birkaç arkadaşla çekin, dolaşın..Seyahat edin..

Tarih: 10 Mart 2009, 06:21 - İp: 85.***.**7.133
efemurat
efemurat (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

ya gülüm sende istiyon oturduğum yerden ayaklarım ıslanmasın popom üşümesin resim çekeyim olmadı biraz gayret emek olmadan olmaz bu işler

Tarih: 17 Nisan 2009, 20:43 - İp: 88.***.**3.30
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bak aşağıdaki linkten gideceğin yerde bir gezi yazmı bulacan.Önce oraya bir bak .beğenirsen ve demek istediğin tam olarak o ise geri gelecem..

Aha link burada

Tarih: 17 Nisan 2009, 22:52 - İp: 88.***.**7.71
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Makinan soğuktan dona şoka da maruz kalmıştır evveli gezilerinde,malûm rakım da yüksek idi oralarda senin..[netleme yapmıyor dedin ya emmi] .

Tarih: 28 Nisan 2009, 21:46 - İp: 78.***.**8.92
  • 1