kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

İzmir’de Profesyonel Fotoğraf Eğitimi Ve

Farklı ve Sağlam bir Başlangıç için...

İzmir’de Profesyonel fotoğraf eğitimi ve güzel sanatlara hazırlık kursu

1-Fotoğraf nedir? Fotoğrafın tarihsel serüveni teknik ve kuramsal anlatım
2-Fotoğraf Makineleri ve çeşitleri makine ye hakimiyet
3-Pozlandırma, diyafram ve enstantane karşılıklı kullanımı
→doğru ölçüm ve pozlandırma
4-Objektifler ve çeşitleri
5-Net alan derinliği
6-Işık ,Işığın etkili kullanımı,ışığın formları,ışığın özellikleri
7-Filimler, filtreler ve özellikleri
8-Kompozisyon ve özellikleri, uygulamalı fotoğraf okumaları, dünya görselinde kompozisyon kullanımı, fotoğrafta görsel tasarım.
9-Görsel algı, algıda seçicilik test ve uygulamaları
10-Uygulamalı fotoğraf çekimleri
12- Sunum, sergi, baskı, portfolyo uygulamaları

Yukarıda sıralanan standart eğitim in dışındaki eğitimler görsel ve kuramsal açıdan bilgiler içermektedir. sadece çekmeyi değil aynı zamanda da seçmeyi, sunum yapmayı, portfolyo hazırlamayı, fotoğraf alanında istediğiniz alt yapıya yoğunlaşmayı ve çıkış noktaları tasarlamayı hedef almış bir eğitim programıdır. Eğitimler uygun ekipman ve atölye içeren mekanda yapılacaktır.

Not: Eğitim süresi bir aydır, haftada iki gün, süre ve saat isteğe göre şekillenecektir. İsteğe göre karanlık oda giriş seviyesi verilecek. temel fotoğraf eğitimi kitaplarından bir adım öte sağlam bir başlangıç yapmak isteyenler için fotoğraf eğitimini içermektedir.

Süleyman duman

DEU GÜZEL Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü, 6 yılı aşkın çeşitli kurum, topluluk ve özel kişilere fotoğraf eğitimi, foto muhabirliği, fotoğraf editörlüğü, görsel danışmanlık, tanıtım fotoğrafçılığı, stüdyo fotoğrafçılığı, tanıtım ve reklam fotoğrafçılığı, görüntü yönetmenliği...

Ulaşım:

Süleyman Duman

İzmir –Alsancak

[email protected]

#kan_ki' tarafından 21.09.2011 17:12:23 tarihinde düzenlendi.

#kan_ki' tarafından 21.09.2011 17:24:48 tarihinde düzenlendi.

#kan_ki' tarafından 21.09.2011 17:36:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Şubat 2010, 23:41 - İp: 88.***.**1.36