zeynom61
zeynom61 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Hafiza Kartindan Silinen Fotolar...

merhaba
hafiza kartinda olan fotograflari yanlislikla sildim, bunlari geri getirme imkanim varmi? bilgisayara daha kaydetmemistim, bitane fotograf sileyim derken yaklasik 35 tanesi gitti . bana yardimci olursaniz sevinirim, simdiden tesekkürler..

Tarih: 4 Şubat 2008, 18:19 - İp: 85.***.**9.171
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

hayırdır pazarbey dur tahmin edeyim

hanımın görmemesi gereken şeyler çektin, sonra makinede fotoları izlerken aniden pazar hanım çıkageldi ve sen anında kartı formatladın

şimdi de geri getirmek istiyorsun , yanılıyor muyum

Tarih: 17 Şubat 2008, 21:35 - İp: 88.***.**1.159
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Cık cık cık günahıma giriyorsun buf. Çok ayıpladım seni. NErden çıkarıyorsun bunları.
A700 alırsam kurturlurum bu dertlerden.

Tarih: 17 Şubat 2008, 22:47 - İp: 88.***.**1.14
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

pazar usta a700 ü bu tatilde inceleme imkanı buldum.Ne bileyim bana çok itici geldi..Elime 4 gözlü tuğla almışım gibi falan yani..Ele hiç oturmuyor..Teknik özellikleri beni o aşama da ilgilendirmez dedim açıkcası..
Sakın eline almadan netten sipariş vereyim deme..
Benden söylemeesi

Bu arada konu ile ilgili olaraak recorvery myfiles derim..

Üstüne 3 tane çektiğim fotoları bile geri getirdi..

Kesinlikle tavsiye ederim

Tarih: 18 Şubat 2008, 10:43 - İp: 212.***.**2.134
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

-Duydun mu pazaremmi lazut eski resimlerini kurtarmış..

Tarih: 26 Mart 2009, 00:01 - İp: 88.***.**9.154
sametulu
sametulu (üye)
Sakarya / Stüdyo Fotoğrafçısı

hanfendi siz geri getirdiyseniz bana da anlatırmısınız bende aynı duruma düştüm gelin resimlerim gitti üzerinede 200 kare falan resim çektim geri getirmeye çalıştım ama istediğim fotolar gelmedi siz kaç tane fotoğraf getirdiniz geldi benim bilgisayarcım yapmaya çalışıyor ama ondan da pek hayır yok desem yeri ve çok yoğunum işler karıştı bana yardımcı olursanız çokk sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar [email protected] 5466488488

Tarih: 20 Aralık 2009, 23:37 - İp: 78.***.**4.66