rhap.sod.ic
rhap.sod.ic (üye)
İzmir / Amatör

Fotoğraflarım Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum..

Küçüklüğümden beri sinema istiyorum 18 yasindayim bu sene üniversiteye hazirlaniyorum ama bir yandanda fotoğraf cekip görmeye calisiyorum ve kendimi gelistirmek istiyorum bu yuzden iyi ya da kötü yoruma ihtiyacım var..
https://instagram.com/rhap.sod.ic/
Bu benim instagram hesabim sectigim fotograflarimi buraya atiyorum yorumlarinizi bekliyorum.
Saygılar

Tarih: 20 Eylül 2015, 18:21 - İp: 5.***.**1.112
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Burada fotograflarınızı gormedigimiz ıcın yorum yapamıyoruz .

Tarih: 21 Eylül 2015, 02:07 - İp: 108.***.**5.85
rhap.sod.ic
rhap.sod.ic (üye)
İzmir / Amatör

Lınk vermeye calistim ama birde baglanti olarak atayim;
rhap.sod.ic

Tarih: 21 Eylül 2015, 02:21 - İp: 5.***.**9.218
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Onu anladım da bana zor geldıgı gıbı herkese zor gelecektir. Buraya yukleyip paylasmadan pek bir sey beklemeyın ...

Tarih: 21 Eylül 2015, 08:27 - İp: 108.***.**5.85
rhap.sod.ic
rhap.sod.ic (üye)
İzmir / Amatör

Tamamdır hocam günde 1 fotoğraf yükleme sınırı varmış yeni üyeyim yavaş yavaş kavradım forumu her gün atacağım fotoğraf.
İyi günler

Tarih: 21 Eylül 2015, 11:35 - İp: 5.***.**2.103
nikonfili
nikonfili (üye)
Yurtdışı / Amatör

eline sağlık başlangıç için güzel fotolar var. bir de işleme sırasındaki renk seçimlerin de güzel. tebrik ederim.. çekmeyi sevdiğin tarzlardan bol bol fotoğraf bak flickr gibi yerlerden..

Tarih: 25 Eylül 2015, 23:52 - İp: 212.***.**7.150
rhap.sod.ic
rhap.sod.ic (üye)
İzmir / Amatör

Cok tesekkur ederim flickr,instagram,vsco gibi yerlerden bolca bakiyorum zaten. Birde photoshop ogrenmem lazim genelde instagram üzerinden yapiyorum buda kaliteyi düsürüyor..

Tarih: 28 Eylül 2015, 17:35 - İp: 5.***.**9.153
deniztendik
deniztendik (üye)
Adana / Amatör

Güzel fotoğraflar çekmişsin tebrik ederim Bende senin gibi amatör sayılırım. Ben genellikle tesettür ve gelinlik üzerine profesyonel olmak istiyorum. Hem bayan olduğumdan karşıdaki kişiler ile kolay iletişim kurabiliyorum. Hem de meslek olarak o şekilde ilerlemek istemiyorum.

Yolun açık olsun..

Tarih: 15 Mart 2016, 02:06 - İp: 88.***.**6.149
  • 1