nikon_d7000
nikon_d7000 (üye)
Adana / Amatör

Fotografium Alışveriş Sıkıntısı

fotografium.com sitesinden bir alışveriş yapmak istedim, bin dereden su getiriliyor. Sanal klavye yok, kendi sanal klavyem ile giriyorum bilgileri, bu sefer de sayfa bilgileri sıfırlıyor. Sonunda pes edip klavyeyle bilgileri girdim, bu sefer de (bütün bilgilerim doğruyken) bilgiler yanlış mesajı çıkıyor.
Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı acaba ?

Tarih: 3 Mayıs 2013, 13:26 - İp: 85.***.**4.7
serkankacmaz
serkankacmaz (üye)
Osmaniye / Meraklı

Aynı problemi ben de defalarca yaşadım. Tavsiyem telefon etmeniz. Yardımcı oluyorlar. Online alışverişte sınıfta kalan bir site ama hakkını vermek gerekir ki ürünlerin kalitesi, fiyatlar ve alışveriş sonrası destek konularında bir numaralar.

Tarih: 3 Mayıs 2013, 15:21 - İp: 78.***.**5.93
nikon_d7000
nikon_d7000 (üye)
Adana / Amatör

Telefon desteğinde eminim ki ilgili olacaklardır fakat kart bilgilerimi (kimseyle paylaşmadan) site üzerinden giremedikten sonra, telefon desteğinin bir faydası olabilir mi?

Tarih: 3 Mayıs 2013, 20:31 - İp: 85.***.**4.7
kaan_akman
kaan_akman (üye)
Manisa / Amatör

Bende bir iki kere denedim. Genelde gece 12'den sonra satın alma sayfalarında problem yaşadım. Ancak daha sonra tekrar denemelerim oldu. Sorunsuz bir şekilde aldım. Pek kullanışlı bir sistemi olmadığı aşikar. Ancak 4-5 kere alışveriş yaptım. Hepsi 1-2 gün içinde sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Genel olarak fiyatları da daha uygun en azından benim aldığım ürünlerde böyleydi.

Tarih: 16 Haziran 2013, 17:15 - İp: 78.***.**4.155
cengiz35
cengiz35 (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

BEN ALDIMDA NE OLDU ARKADAŞLAR BU SİTEDEN BAŞIMA GELMEYEN KALMADI.NİKON 7100 18+140 LENLİ FOTORAG MAKİNASI ALDIM.MAKİNA ARIZALI CIKTI PEŞİN 4 MİLYAR PARA YATIRDIM HESAPLARINA MAKİNAYI GARANTİYE GÖNDERDİLER KARFO KARACASU ONLARDA HİÇ BİRŞEY YOK DİYE GERİ GÖNDERDİLER MAKİNA FULÜ ÇEKİYOR NETLİK HİÇ YOK TEKRAR GÖNDERDİM KARFO KARACASUYA YİNE BOŞ TEK ŞUÇU BEN OLDUM NEDENİDE PARAMI BUNLARA KAPTIRDIM İÇİN AMA ŞUNU ASLA UNUTMAYIN YUKARDA ALLAH VAR DİLERİM O PARAMI YEMEK SİZLERE KISMET OLMAZ Fotografium Alışveriş İNSANLARI KANDIRMAYI BURAK İNSANLARI MADUR ETME PARAMDA SZİLERE KEFEN PARANIZ OLSUN ÖMÜR DÜNYADA İKİ ELİM YAKANIZDADIR

Tarih: 12 Eylül 2015, 15:10 - İp: 212.***.**7.194
  • 1