cannibal
cannibal (üye)
İzmir / Firma

Devlerin Resim Sergisi

Fransanin Vannes sehrinde dunyaca unlu 70 fotografcinin katildigi bir sergi bir ay sure ile acilmistir.Salgado,Plisson,Kenna,Verge ... gibi cok buyuk ustalar sergide yer aliyor.Fotograflari gormek icin asagidaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

www.photodemer.fr

Tarih: 16 Nisan 2006, 13:21 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selam cannibal..

oncelikle paylastigin icin tesekkurler..

http://www.photodemer.fr/consulter/PagePerso.asp?PagePersoID=5552 adresindeki fotograflar cok etkileyici.. harika bir bakis acisi..

Tarih: 16 Nisan 2006, 16:56 - İp: 62.***.**2.10
cannibal
cannibal (üye)
İzmir / Firma

evet dadanagast haklisin,ben sergiyi bizzat gezme imkani buldum,sitede gorduklerimiz sadece on da biri.insallah bu kisiler bir gun turkiyede boyle bir sergi acarlar ve buradaki tum dostlarda gormek imkani bulur.
Ozellikle Michael Kenna'nin fotograflarina dikkat cekerim,hepsi mukemmel.Buda kisisel sitesi www.michaelkenna.net

Tarih: 16 Nisan 2006, 18:12 - İp: 195.***.**2.74
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

inanilmaz fotograflari var gercekten..
resume'sine baktin mi cannibal?.. adamin hayati fotografla gecmis.. dunya kadar kitap yazmis..

Tarih: 16 Nisan 2006, 18:27 - İp: 62.***.**2.10
cannibal
cannibal (üye)
İzmir / Firma

evet dadanagast zaten bu adamin fanatigiyim ben.Eger yanlis hatirlamiyorsam Ara Guler usta ile yakin arkadasliklari var.
Adamin resumesi zaten roman gibi,hele hele galeri bolumunde rusya 2000 in birinci fotografi agaclarin sirali oldugu foto bana kafayi yediriyor.Bundan bir sene once GEO da gormustum hala cikamadim isin icindan.Ya deli bu adam ya

Tarih: 16 Nisan 2006, 19:27 - İp: 195.***.**2.74
  • 1