...7...
...7... (üye)
İstanbul / Amatör

Çalıntı Fotoğraflar İle İlgili

netfoto yönetimi çalıntı fotoğraflar için özel bir bölüm yapsada fotoğrafları çalıp sitelerine yapıştıran hırsızlar o kısımda rahatlasalar, bu işe gönül veren insanlarda arada sırada hırsızların sitelerini ziyaret edip kendilerine ait bölümde mutlu etseler bu övgü isteyen pohpoh isteyen p....leri nasıl olur diyorum

Tarih: 15 Haziran 2007, 14:55 - İp: 88.***.**0.205
cemnagehan
cemnagehan (üye)
İstanbul / Amatör

evet haklısın helen ÇALINTI FOTOLAR diye bir bölüm açılsın.tüm hırsızlar orda toplansın.Yani körler sağırlar birbirini ağırlar olayı.ÖRNEKTİR İSİMLER:OOOO ahmet bey ne güzel çalmışsınız fotoyu nasıl yaptınız kopyala yapıştırmı yoksa kes yapıstırmı.valla ben direk çalıyom.gibi.benim kanımda hırsızlık var..GİBİ...

Tarih: 15 Haziran 2007, 19:08 - İp: 85.***.**9.61
cemnagehan
cemnagehan (üye)
İstanbul / Amatör

ÇOK ÖZÜR DİLERİM heken nickli arkdaşdan nick doğru yazmadıgım ve konrt etmediğim için...

Tarih: 15 Haziran 2007, 19:11 - İp: 85.***.**2.91
cemnagehan
cemnagehan (üye)
İstanbul / Amatör

Daha sinirim geçmedi açıp açıp kapatıyorum.ya kardeşim neden çalıyorsunnnnn.heeeeeee.demi şimdi kalk fotoyu hazırla kendın hazırlan film tak sabah erkenden kalk birde o kelebeği bul kim uğraşcak demi.lan ozamnnnnnnn neden fotoğraf çekiyorsun çalıcaksan.yada bazılarına göre fotoğraf çekmek hobi bazılarına göre prfsynel meslek.Diyelim ki hobi olarak yapıyorsun senin hobin hırsızlık mı????

Tarih: 15 Haziran 2007, 19:15 - İp: 85.***.**2.91
kara murat
kara murat (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

cemnagehan fikrini değiştirmişsin daha farklı düşünüyon bugün sevindim senin adına sevindim

yalnız üyenin biri calıntı resim eklemişti isbatlandığı halde hala yorum yazıyor fikri olan varmı bu konuda tşk resimleri silinmiş ama yinede yorum yazıyor

Tarih: 15 Haziran 2007, 19:20 - İp: 88.***.**9.188
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

heken ve cemnagehan çok güldüm ha Bence çok uygun

Tarih: 16 Haziran 2007, 00:03 - İp: 88.***.**6.135
  • 1