canones
canones (üye)
İstanbul / Meraklı

Bir Fotoğraf Çekme Fiyatı

Arkadaşlar makinam Canon EOS 450D...Bazı arkadaşlarıma fotoğraf çekeceğim ama kaç TL'ye kaç fotoğraf çekilir bilmiyorum.Araştırdım ama bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum...

Tarih: 4 Nisan 2011, 18:08 - İp: 78.***.**5.86
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ne fotografı cekeceksiniz?
ben arkadaslarıma bedava cekiyorum fotografı, "arkadas" kelimesinin içini dolduruyorum karsılıgında

Tarih: 4 Nisan 2011, 20:06 - İp: 88.***.**8.140
pleasewait
pleasewait (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlarımıza para almamalıyız bence gaijin üstadın dediği gibi ''Arkadaş'' larını çekince neden para alma ihtiyacı duyduğunuzu anlamadım açıkçası...

Tarih: 4 Nisan 2011, 22:00 - İp: 78.***.**3.65
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Anne-baba-kardeş : 5 TL
Hala-dayı-amca-teyze : 7 TL
Arkadaş: 10 TL

Tarih: 5 Nisan 2011, 13:23 - İp: 213.***.**5.242
h.iz
h.iz (üye)
Giresun / Amatör

ÖNCELİKLE ÇEKTİĞİN FOTOGRAFA PC MÜDAHALEN OLACAKMI PHOTO SHOPLA ÇOK EMEK HARCIYCANMI YOKSA SADE ÇEKİMMİ... KAĞITA TAP BASKI YAPTIRACANMI YOKSA CDYE VEYA BELLEĞEMİ ATIP VERİCEN FOTOGRAF İÇİN TAKSİ DOLMUŞ VS YE BİNİP BİR YERLERE GİDİCENMİ YEMEK KALMA NEDİR... TÜM BUNLARIN DIŞINDA SİGORTA MAKİNANLA OLAYI KESİN FOTOGRAFLIYACAĞININ GARANTİSİ VARMI ... SANA GÜVENİRLER ÇEKİMLER SÜRERKEN ŞARJIM BİTTİ.... OOOO BELLEK DOLDU BEN Bİ BOŞALTIP GELEYİM.... ... 2 ADET 10*15 KAĞIDA 8 Lİ VESİKALIK BASKI 7-10 TL ARASI DIR... BU BEDEL ÇOK YERE GÖRE DEĞİŞEBİLİR... SİZ GİDERİNİZE GÖRE BİR FİYAT BELİRLERSİNİZ...

Tarih: 5 Nisan 2011, 14:32 - İp: 79.***.**6.7
canones
canones (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkadaşlar Çok Saolun..Hepiniz doğru söylüyorsunuz ''Arkadaş'' kelimesi için parayla çekmek doğru değil ama maddi sıkıntılar nedeniyle babama bile parayla çekiyorum..Teşekkürler...Ben tanesini 10 TL'ye çekeyim ozaman..

Tarih: 5 Nisan 2011, 17:23 - İp: 78.***.**4.57
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

serbest piyasa sonucta
tanesini 100 liraya bile cekersin alıcı bulabilirsen.

Tarih: 5 Nisan 2011, 17:50 - İp: 92.***.**3.75
canones
canones (üye)
İstanbul / Meraklı

Akla yatıyor ama Müşteri yok..

Tarih: 5 Nisan 2011, 18:50 - İp: 78.***.**4.57
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

şimdi herkeste fotoğraf makınası var.çekmek isteyen zaten kendi çekiyor.yaşına görede bu işte profesyonel olman imkansız.makınanın profosyenel olması senin de profesyonel olmanı göstermez.hele arkadaşlara parayla çekmek biraz ayıp olur..hele hele babaya......

Tarih: 5 Nisan 2011, 20:21 - İp: 88.***.**5.86
canones
canones (üye)
İstanbul / Meraklı

Şunu söyleyeyim...Ben profesyonel değilim.Para konusuna gelince maddi nedenlerden para karşılığıyla çekiyorum...Babama bile parayla çekiyorum derken o işin dalgası gerçekten para için çekmem lazım...Teşekkürler...

Tarih: 5 Nisan 2011, 20:42 - İp: 78.***.**4.57
pleasewait
pleasewait (üye)
İstanbul / Amatör

Fotoğraf çek ama kardeşim...Allah çektirmesin sana....

Tarih: 6 Nisan 2011, 00:27 - İp: 78.***.**1.253