serko
serko (üye)
İzmir / Amatör

Bir Amatör Olarak

Siteniz de 11 adet fotoğraf yayınladım
ancak geçenlerde 5 adedi kendiliğinden silinmiş?
Bu nasıl bir etiğe sığmaktadır
Site yöneticilerini protesto ediyor geriye kalan resimlerimide kendim siliyorum.
Sizlere kendi reklamlarınızda başarılar diliyorum...
M.Serdar Tür
Serko
[email protected]

Tarih: 24 Eylül 2005, 12:32 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

http://forum.netfotograf.com/onerileriniz.asp?msg_id=5314
adresindeki konuya bir goz at istersen serko..
..
lutfen bizlere; "Bu nasıl bir etiğe sığmaktadır" cumleni acarak ne demek istedigini iyice aciklar misin?
..
bu arada fotograflarini silmekle neye protesto etmis oluyorsun? site yoneticilerine mi?..
..
tesekkur ederim.

Tarih: 25 Eylül 2005, 20:27 - İp: yok
ceko
ceko (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Ben diyorum arkadaşlar Juri olmalı diye. Fdiker Allah bilir yanlışlıkla ya da yoğun olduğu bir zamanda arkadaşımızın canını yakmış. Benim bile canım yanmıştı fotoğraf silme olayında ama ben böyle bir tepki göstermedim. Sonuçta kendi fotoğraflarınıza güveniyorsanız atın bir mail yönetime gayet medeni bir şekilde cevap alabilirsiniz. Fotoğraflarınızı silmeseydiniz bizlerde bir fikir edinebilirdik

Tarih: 26 Eylül 2005, 00:45 - İp: yok
makromikro
makromikro (üye)
Bursa / Amatör

Bende aynen katılıyorum serkocum bu proteto edilerek halledilecek bişiy değil sanırım benimde 3 adet fotografım silindi ama sitede galeri bir yapılanma aşamasında metanetli olmak lazım sebepleri var

Tarih: 26 Eylül 2005, 10:49 - İp: yok
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

daha geniş bir host olmalı. sanırım Galeri bölümünün kapastesi image ve diger bölümleriyle birlikte. 1 gb.
Direk upload yerine url ile sitede yayınlama olayı ile bu silinmeler çözülebilir

Tarih: 27 Eylül 2005, 11:49 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

yasasin juri ceko..
..bence serko bir daha da ugramayacak foruma.. yazik.. neden insanlar bu silinme olayina bu kadar tepki gosteriyorlar???????
..

macromicro ne demek "sanirim benimde 3 adet fotografim.." ? belki de sen sildin..

Tarih: 27 Eylül 2005, 13:15 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 3 Ekim 2005, 16:24 - İp: yok
fotoser
fotoser (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

ilknurun resmini katletmişler

Tarih: 5 Ekim 2005, 20:25 - İp: yok
  • 1