ebru_13
ebru_13 (üye)
Bitlis / Reklam Fotoğrafçısı

Enichromu- Profotomu

arkadaşlar bi konu açtım yeteri kadar fikir alamadım .lütfen yorum ve fikirlerinizi bekliyoruö. pazarlmacılar lütfen yorum yazmasın herkes satığı ürünü över tabiki benim konum farklı

Tarih: 18 Ağustos 2010, 13:55 - İp: 85.***.**3.79
poyraz02
poyraz02 (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

selamlar dostum bana sorarsan elinchrom al çünkü sağlam flaş ve marka.artı renkleride güzel veriyor tabi bu makinayada bağlı ama sonuçta flaşın kaliteli olması ayrı olur. profotoda güzel bir marka kötü değil. ama bu benim görüşüm ben alacak olsam.

Tarih: 29 Ağustos 2010, 17:17 - İp: 88.***.**0.79
runoruno
runoruno (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Elinchrom'lar bildiğim kadarıyla iki sene öncesine kadar, fiyatları hem pahalı hemde oldukça kaliteli flashlardı, sonra üretimi uzak doğuya kaydırdı, maliyetleri düşürdü ve sanırım kaliteden biraz ödün verdi.

Bunun neticesinde ise hayyamdaki mağazası da değişti. Artık Profoto satıyor.

Eski flashları ise hala para eden ve yıllara meydan okurcasına çalışan sistemler.
Yeniler ile ilgili bir tecrübem yok ancak duyduğumu ilettim.

Profotolar ise hem kaliteli hem de pahalı flashlar, kafa almak ile işin bitmediğini aksesuarların fiyatlarını incelediğinizde anlıyorsunuz.

Tarih: 19 Kasım 2010, 16:20 - İp: 85.***.**6.3
birsahil
birsahil (üye)

ben inceledim bu kadar marka varki balcar,bowens,metz, hensel, multibilitz,electra, elfo, sen en iyisi FOMEX AL İNCELE MEMNUN KALICAN BENCE EN İYİSİhttp://www.fomex.com.hk/F_products/fomex_d.htm MÜMESSİLİ 40 SENEDİR BU İŞİ YAPIYORLAR TEKNİK MATERYAL HAYYAMDA SOR

Tarih: 20 Kasım 2010, 13:17 - İp: 85.***.**2.92
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

Tartışılmaz bile kesinlikle PROFOTO tabiki profoto kulllandım... ve elimdeki flaşları satılığa çıkardım 8 adet yerine profoto alıcam..

Tarih: 20 Kasım 2010, 14:52 - İp: 94.***.**3.206
birsahil
birsahil (üye)

PROFOTO YALAN MARKA SATIYOR OMLARDA UZAKDOĞUYA YAPTIRIYORLAR,,, FOMEX GÜNEY KORE MALI,,, LG, SAMSUNG, KİA, HYUNDAİ, NASIL KALİTELİYSE FOMEX DE ÖYLE KALİTELİ

Tarih: 20 Kasım 2010, 16:06 - İp: 85.***.**2.92
ucelltd
ucelltd (üye)
İstanbul / Firma

lütfen ya bende satıcıyım ama elinchrom mu profotmu derken tabıkı profoto lutfen

Tarih: 2 Şubat 2011, 12:31 - İp: 85.***.**5.246
  • 1