hurlu
hurlu (üye)
Bursa / Amatör

Bursa da Dia Film Ve Banyo Yeri

bursa ya yeni taşınmış biri olarak burada
UYGUN FİYATA(çünkü birkaç yere sordum oldukça yüksek fiyat söylediler)dia alıp banyo yaptırabileceğim yerleri bilen arkadaşlardan yardım istiyorum

Tarih: 19 Kasım 2007, 09:58 - İp: 62.***.**5.205
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

ucuza tenezzül etmeyin.. dia banyo, en dikkatli yapılması gereken iştir.. önce fiyatı değil, güvenilirliği sorgulayın derim..

Tarih: 19 Kasım 2007, 14:44 - İp: 85.***.**4.209
ressam_m
ressam_m (üye)
Bursa / Amatör

merhaba arkadasım...sımdı bursa`da dıa fılm alabılecegın benım bıldıgım kadarıyla heykeldekı alt gecıtte fujı`nın fotograf makınalarını satan bır bayıı var...gecen gun orada gordum...cama ılan yapıstırmıslar...ogrencıler ıcın uygun seyler var...fıyatı 2 ytl`ıdı...dıa ve sıyah beyaz fılmlerı de heykelde kent muzesının orada profoto var...kucuk bır dukkan...c41 fılmlerınde banyosunu guvenle yaptırabılecegın bır yer...ıstersen ılk once oraya sor dıa var mı dıye...
sıyah beyaz fılm banyosu 5 ytl c41 sıyah beyaz banyo 2.5 ytl...muhtemelen dıa`da yapıyorlardır...ben sormadım...bak sana nosunu yazayım bır ara konus...tel :0224-224-82-85
ama sen en ıyısı bır unıversıteye gıt..oradakı fotograf bolumu ogrencılerınden ucuz ve kalıte herturlu dukkan ısmı alabılırsın...

Tarih: 19 Kasım 2007, 20:28 - İp: 88.***.**0.109
  • 1