yusufiii
yusufiii (üye)
Bursa / Amatör

Yurt Dışından Makine Almak ?

Bilgisi olup yazan olursa çok sevinirim. Bu konuda hep kafamda soru işaretleri vardı.
1-) Yurt dışından fotoğraf makinesi almak mı daha avantajlı Türkiyeden mi ? ( Bunu fiyat olarak soruyorum artı olarak GARANTİ işlemleri ve teknik destek konusunda problem yaşarmıyım. )

2-) Ve yurtdışından aldığımız makinenin DİLLER kısmında Türkçe oluyor mu ?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. ( Umarım konuyuda yanlış bölüme açmamışımdır. Şimdiden özür dilerim böyle birşey yaptıysam )

Tarih: 1 Şubat 2011, 21:14 - İp: 78.***.**3.233
killerqueen
killerqueen (üye)
Antalya / Meraklı

bazılarının garantisi olmuyor o kötü.
ve ucuz olan ülke bilen varsa da yazabilir mi ?

Tarih: 1 Şubat 2011, 21:16 - İp: 212.***.**0.80
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

bu sitede üye olan bir arkadaş yurt dışından alacakmış o öneride bulunuyordu.sağlam bir satıcıymış.bu sayfadaki diğer konuların birinde görmüştüm isterseniz bi bakın.bende bakayım bulursam yazarım tekrar.japonyadan almış.satıcı için sağlam diyordu. canonda türkçe olabilir tam bilmemekle beraber. ama nikonda olmuyo diye biliyorum. tabi garantisi genelde türkiyede geçmiyor. garanti olursa yine satıcı yoluyla oluyordur.

Tarih: 1 Şubat 2011, 21:37 - İp: 85.***.**7.183
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

arkadaşlar buldum. bu bölümün ve bu sayfanın en alttan 4. konusu Canon 550D fiyat? konunun ismi dr_deniz diye bi arkadaşımın açtığı konunun en sonuna hasabursa nikiyle yazı yazan bir arkadaşın yazısını okuyun. o bu konuda bilgili sanırım okumanız da fayda var.

Tarih: 1 Şubat 2011, 21:44 - İp: 85.***.**7.183
yusufiii
yusufiii (üye)
Bursa / Amatör

İlginize çok teşekkür ederim...

Tarih: 1 Şubat 2011, 21:47 - İp: 78.***.**3.233
  • 1