agaoglu30
agaoglu30 (üye)
Hakkari / Doğa Fotoğrafçısı

Yardım !!

Merhaba arkadaşlar ben bir konuda sizlere danışmak istiyorum. Aynasız bir makina alacağım malum büyük makinaları her yere götüremiyoruz yeni sistem aynasız makinalar daha iyi ufak boyutu ile. Şimdi sizden rica belki aranızda kullanan vardır belki yada çevresinde kullanan.
Ben Nikon 1 j1-V1 serisi aynasız makina modeli ile, Panasonic Lumix Gf3-Gf5 modelleri arasında kaldım. Yardımınıza ihtiyacım var. Hangisi daha iyi bana hangisini önerirsiniz? Gerek lens konusunda gerek aksesuar konusunda hangisi iyi?
Birde benim için çözünürlük çok önemli PC den yakınlaştırdığında noise ve iso gürültüsü fazla vermeyecez çözünürlüğü renkleri iyi olan hangisi. Video çekimide önemli.
Değerli arkadaşlar sizce hangisi güzel hangisini almalıyım hangisi tavsiye edersiniz?

Tarih: 18 Haziran 2017, 20:56 - İp: 94.***.**6.143
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Aynasızların en iyisi Olympustur. Em5 mark2, em10, em10 mark 2 gibi gövdelere bakın. Lensi bol. Sıkıntı yaratmayan bir markadır. Em5 mark2 yi ben kullanıyorum. İlgilenirsen özelden mesaj at. Detaylı bilgi veririm.

Tarih: 19 Haziran 2017, 07:41 - İp: 212.***.**0.169
agaoglu30
agaoglu30 (üye)
Hakkari / Doğa Fotoğrafçısı

Valla bende büyük makina var ben ufak bişey istiyorum yanımda sürekli taşıyabileceğim bişey. bu arada özelden yazamadım bir türlü

Tarih: 19 Haziran 2017, 19:27 - İp: 94.***.**7.74
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Sürekli yanında taşıyabileceğin bir makine düşünüyorsan Olympus em10 almalısın. Küçüktür, palto cebinde bile taşıyabilirsin.

Tarih: 19 Haziran 2017, 21:16 - İp: 212.***.**0.169
  • 1