kissmyslr
kissmyslr (üye)
İzmir / Meraklı

Sony F828 Ve Alternatifleri ?

arkadaşlar sony f828 marka dslr-like fotoğraf makinesini ikinci el alacagım. fiyatı 500 tl'ye kadar çektim.. babamın bir arkadaşı satıyor.. öncelikle yaklaşık fiyatlarda canon eos 350d - nikon d70 - sony h9 ürünleride var ve bunlarda kafamı karıştırıyor.. ancak dslr makine alamam.. çünkü lens olarak yenisini alamam :D . yani öğrenciyim ve makine aldıgım gibi kalacak.. şimdi sizden istegim sizce hangi model daha uygun olur. daha amatörüm ve genel olarak manzara türü resimler çekecegim.. gece istanbul manzarası türünde resimler çekmeyi seviyorum.. özellikle o boğazdaki ışıklar falan.. fiyat olarak max 600 a çıkabilirim ve f828 bana daha uygun.. sizce bu modeli almalımıyım. yoksa diger seçeneklerimi düşünmeliyim.. ayrıca şarj, taşınabilirlik, estetiklik ve gerçek resim çekme özellikleri benim için önemli .. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Tarih: 8 Nisan 2009, 19:01 - İp: 85.***.**7.211
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

f828 nereee 350d yada d70 nere..
bogazdaki ısıkları her turlu makineyle cekebilirsiniz nasıl cekeceginizi bidiginiz surece,bunun için ozel bir makine yada ekipman gerekmiyor..
f828 temizse alınabilir,ama sıfır bir dslrlike alabilirsiniz o fiyatlara zaten..

Tarih: 8 Nisan 2009, 19:14 - İp: 78.***.**2.0
kissmyslr
kissmyslr (üye)
İzmir / Meraklı

o zaman şöle söleyim. nikon 8800 - sony h9 - sony f828- yada başka dslrlike alternetifler.. ve de sizin bahsettiginiz 0'ını alabilecegimiz dslrlike'ler.. ?

Tarih: 8 Nisan 2009, 19:57 - İp: 85.***.**7.211
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

canon sx100 alın işinizi gorecektir

Tarih: 8 Nisan 2009, 20:46 - İp: 78.***.**2.0
  • 1