ozgunatalay
ozgunatalay (üye)
İstanbul / Amatör

Pentax K-5 Body Ve Lens Hakkında

Merhaba arkadaşlar.

Bir kaç fotoğraf makinesi arasında kaldım fakat son tercih olarak Pentax K-5'i tercih ettim. Yalnız uzak mesafeli çekimler de yapacağımdan kendi standart lensinin (18-55) beni tatmin etmeyeceği düşüncesindeyim.

Pentax K-5 Body ve uygun bir lens kombinesiyle fotoğraf macerama devam etmek istiyorum.

Araştırdığım kadarıyla 50-135 lensi ihtiyacımı görebilecek ve beni tatmin edebilecek nitelikte.

İnternetten veya mağazadan satın alabilirim fakat İstanbul/Beyoğlu veya buralara yakın yerlerden Pentax K-5 body ve ona uygun bir lens almayı düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz yerler, internet siteleri ve varsa diğer lensler hangileridir?

Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not: İkinci el satın almayı düşünmüyorum.

Tarih: 15 Haziran 2012, 15:21 - İp: 193.***.**1.122
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

geçenlerde sirkecide pentax satan dükkan gördüm, girdim, yeni açılmış...hayırlı olsun dedikten sonra kartını aldım...içerde sertifikalar gösterdi, pentax yetkilisiyim dedi...

k-5 almakta kararlıysan yanına muhakkak 18-135 wr lens almalısın, bu ikisi tam bir takım olur ve ikisi de su geçirmezlik özelliğine sahip...

dükkanın adını yazsam mı bilemiyorum, daha önce sorun etmişti birileri isim yazılıyor, reklam oluyor diye...istiyorsan mesajla yazarım özelden...

Tarih: 15 Haziran 2012, 15:45 - İp: 176.***.**3.113
enlem
enlem (üye)
Bursa / Meraklı

Merhaba; baberti pentax satıcısını benim mail'e de gönderebilirsen çok sevinirim. [email protected]

Tarih: 22 Haziran 2012, 13:50 - İp: 78.***.**8.172
  • 1