engebe
engebe (üye)
Balıkesir / Amatör

Olypus E 300

bu makinenin fiyatı ideefixe de taksitli 980 ytl eski bir makine fakat fiyatı çok düşük gibi geldi bana. bu makine hakkında ve olypus hakkında ne düşünüyorsunuz çok derin cevaplar beklemiyorum sadece dikkatimi çekti o kadar...

Tarih: 20 Ocak 2007, 23:35 - İp: 88.***.**8.25
k.etkisi
k.etkisi (üye)
İstanbul / Amatör

Turkiyedeki servisinden sikayetci olan bir arkadasım var. kucuk bir olympus aldı ve 3 kere servise gittigi halde sorunu cozemediler. yenisini verelim fiyat farkı verin felan diyince urun iadesi ile parasını geri vermisler. servisi biraz sournlu .onun dısında olympus un markasına kimse bir sey diyemez.

Tarih: 21 Ocak 2007, 00:36 - İp: 88.***.**5.129
dervisasa
dervisasa (üye)
İstanbul / Amatör

Uygun bir fiyata bulunduğunda alınabilecek bir makine bence. Servis konusuna gelince de gerçekten sorun yaşayanları sayısı bir hayli fazla karar sana kalmış bakarsın aldığın makine 5 yıl hiç sorun çıkarmaz gül gibi geçinip gidersiniz bakarsın üç ay sonra ben hastayım der. Bu her makine için geçerli yanlış anlaşılmasın elektronik aletler böyle ama sağlamlık konusuna gerçekten çok öenm verilmeli ve verilmeye başlandığını düşünüyorum.

Tarih: 21 Ocak 2007, 12:11 - İp: 85.***.**2.209
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

e400 yada e500u uygun fiyata bulabılırsen eger daha iyi secimler,ustelik çift lensle kit halinde satılıyor..ilk etapta lens sorunu yasamamıs olursun

Tarih: 21 Ocak 2007, 12:21 - İp: 88.***.**5.151
  • 1