boskullanici
boskullanici (üye)
İzmir / Meraklı

Olympus E-300

arkadaşlar bu makina şu an piyasadaki en ucuz dslr sanırım 1056 ytl uguroto'da, kullanan var mı? olympusun servis sorunları dışında bu makina hakkında bilgisi olan var mı? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Tarih: 14 Aralık 2006, 01:56 - İp: 85.***.**5.156
kalyante
kalyante (üye)
Ankara / Amatör

slm arkadaşım bu makine servis sorunu sıkıntısını saymassak tek kelime ile mükemmel gerçek profesyoneller olympus kullanıyor avrupada bir numara türkiyede fazla yaygın değil bilen kullanıyor kesinlikle tasvsiye ederim dünyanın en iyi merceği zui merceğe sahip

Tarih: 16 Aralık 2006, 21:33 - İp: 88.***.**1.121
k.etkisi
k.etkisi (üye)
İstanbul / Amatör

servis sorununa dikkat etmek lazım ama... olypmus kompak makine alan bir arkadasım once makineden sonrada servisden bayagi bir sıkıntı cekti.. buraya gelen olypuslarda veya son donemde uretilen olypuslarda sorun var...ama marka olarak kalyante arkadasa katılıyorum. evet almanya da en cok satan makinlerden bir tanesi.. fiyat/performans. e -300 un iki farklı ozelli bence ilginc..(titresim onleme ozelliginini saymıyorum. biricisi zuiko lens uzerinde cok guzel bir lens... ayrıca dunyada cekerken aynı zamanda lcd ekrandada bakabildigin(ister vizorden) tel slr makine... ama iste keske saglamliginada guvenebilsek... saglam cıkarsa ne ala...al derim...

Tarih: 17 Aralık 2006, 20:33 - İp: 88.***.**7.172
boskullanici
boskullanici (üye)
İzmir / Meraklı

söylediğin sadece vizörden değil de ekrandan da görme özelliği e-330 da var sanıyordum ben live-mos algılayıcısı var diye hmmm, aslında almak istedğiğim dslr benzeri makina almak istiyordum kendimi geliştiririm önce diye ama fiyatlar birbirine yaklaştı artık karar vermek daha da zor, önce para çıksın bir yerlerden de

Tarih: 17 Aralık 2006, 21:22 - İp: 85.***.**6.200
k.etkisi
k.etkisi (üye)
İstanbul / Amatör

nikon d80 1/4000 , canon 1 / 4000 enstantane... d 70s 1/ 8000 enstantane.. az daha bekleyip alfa 200 e bakabilirsin. d 200 veya canon 5 d ayarinda olacagi bekleniyor. aslında para olucak d 200 alacaksın bi kerede temizzz

Tarih: 19 Aralık 2006, 01:21 - İp: 88.***.**6.71
dervisasa
dervisasa (üye)
İstanbul / Amatör

Lenslerinin methi çok yaygın lakin bulmakta da sorun yaşayanlar var. Umarım yanlış hatırlamıyorumdur en iyi çalışan toz giderim sistemi de olympus'da iyi ölçüp biçmek lazım. Ne istediğini bilmek lazım gerçekten fiyatlar yaklaştı kolay değil kararlar...

Tarih: 19 Aralık 2006, 07:35 - İp: 81.***.**2.143
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

makine güzel de objektif almak istediğinde sıkıntı çekersin, olympus olanlar çok pahalı. sigmanın da pek ürünü yok ona uygun.

Tarih: 19 Aralık 2006, 08:30 - İp: 85.***.**2.179
  • 1