hktekin
hktekin (üye)
Konya / Amatör

Nikon E5700 Acele Yardım

herkese iyi geceler.
geçen internetten bir nikon e5700 makine aldım.255 liraya geldi.yanında 1gb hafıza kartı tv kablosu çantası var.usb si yok.sensor boyutu büyük oldugu için tercihim oldu.makine güzel hoş ama salladıgım zaman sanki küçük bir vidayı içerisinde takmadan unutmuşlar gibi tıkırtılar geliyor.içerdeki herneyse makineyi çevirdigimde makinenin içinde geziyor.bunun dışında makine netlerken biraz fazla ses çıkarıyor gibi geldi bana,belki makine orjinalinden boyledir ama,bilmiyorum.usb kablosu ve kart readerım olmadıgı için henüz resimlere bakma şansım olmadı,fakat televizyona bağladıgımda resimlerde bir bulanıklık yok gibi geldi.makine servise gitmiş ve servis yan tarafa vida üzerine koruma etiketi yapıştırmış.servis ismi: özgür foto teknik,istanbul.

sizce bu makineyi iade etmelimiyim?fiyatı uygun gibi geldi ama bu fiyata bu sıkıntılar değer mi?bir sorun çıkartırmı?kullananlar görüşlerini yazabilir mi?acaele yardım ederseniz ona göre iade edeceğim.
teşekkürler,iyi günler

Tarih: 12 Haziran 2010, 02:39 - İp: 194.***.**3.248
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Diğer bir başlıkta nikona o kadar atıp tuttuktan sonra kesinlikle bu makineyi iade etmelisiniz ve nikon markasından uzak durmalısınız diye düşünüyorum.

Tarih: 12 Haziran 2010, 10:40 - İp: 85.***.**3.114
hktekin
hktekin (üye)
Konya / Amatör

nikonun servisine atıp tuttum ben. zaten o yüzden 2. el ürün aldım iade edeceğim herhalde.başkada tavsiye veren olmamış

Tarih: 12 Haziran 2010, 18:13 - İp: 194.***.**3.248
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Neyine yorum yapalim yani durum acik, ver geri...

Tarih: 12 Haziran 2010, 18:27 - İp: 221.***.**6.23
fotoman_8844
fotoman_8844 (üye)
Tokat / Stüdyo Fotoğrafçısı

KONYALI kardeşim aynı makinadan bendede var vida sesi normal benimkindde var tamirede gitmedi makinayı ben uzun süre kullandım çok güzel sonuçlar aldım fiyatı kalitesine göre normal aması var 2 yıl önce stüdyo resmi çekiyordum deklanşöre bastım objektif açıldı ve birdaha kapanmadı yani makina artık iflas etti birden bire bir sorun yokken elektirik sistemi birden ,iflas
bikaçyere sorunu söeledim çok masraflı olurdediler bende hiç uğraşmadım öylece duruyor busorun çözülürmü bilen varya yazsın arkadaşlar bunlara rağmen iyi bir mankineydi

Tarih: 25 Ağustos 2011, 10:12 - İp: 78.***.**2.220
  • 1