y_k
y_k (üye)
İzmir / Amatör

İkinci El Dslr

Makinamı değiştirmek istiyorum. İstanbul ya da Ankara'da hem elimdeki DSLR'yi satabileceğim hem de yeni bi tane alabileceğim yer bilen var mı?

Şimdiden Teşekkürler...

Tarih: 30 Aralık 2006, 15:18 - İp: 85.***.**0.207
a_hamit
a_hamit (üye)
İstanbul / Firma

ben doğubanktan değiştirmiştim fakat çok ucuza alıyorlar bayaa zarar edersin tavsiyem ya tanıdık birine sat yada bu siteden ilan ver gittigidiyordan da satabilirsin

Tarih: 30 Aralık 2006, 15:51 - İp: 85.***.**8.94
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Makinanızı değiştirmek istemenizin nedenleri nelerdir?

Cevap: Sana ne? de olabilir tabii.

#ocaklilar' tarafından 30.12.2006 16:00:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Aralık 2006, 15:54 - İp: 88.***.**8.194
y_k
y_k (üye)
İzmir / Amatör

Cüneyt bey size "sana ne" demek ne haddime
Makina sapasağlam herhangi bir arızası yok. Yurtdışından aldırmıştım, garanti belgesi yok. Ama çok hesaplı almıştım. Değiştirmek isteme sebebim makinama bir türlü ısınamamam. Duygusallık yok anlıyacağınız bizimki mantık evliliği olmuştu. Eee insan duygusallık ta istiyor.

a_hamit doğubankta ikinci el piyasası olduğunu bilmiyordum. Ama dediğin gibi çok zarar ederim gibi geliyor orda. Aslında eninde sonunda zarar edeceğim ama çok ta fazla zarar etmek istemiyorum. Şu meşhur Hayyam Pasajında var mıdır acaba ikinci el alan yerler. Gittigidiyor da alternatif ama alan yanımda baksın makinaya istiyorum. Hem onun içi rahat etsin hem benim.

Metrofotoğraf ya da aydınlar ikinci el alıyor mudur acep?

Tarih: 31 Aralık 2006, 18:05 - İp: 85.***.**0.169
murat71
murat71 (üye)
İstanbul / Amatör

hayyam pasajında ikinci el ürün alıyorlar ama istediğin rakama verebilirmisin sanmıyorum çünkü orda fiyatlar ucuz olduğundan istediğin rakama veremezsin en iyisi kendin ilan verip satman

Tarih: 31 Aralık 2006, 21:48 - İp: 88.***.**6.182
a_hamit
a_hamit (üye)
İstanbul / Firma

ne alıcaksın kaça satmayı düşünüyorsun daha önemlisi ne zaman satmayı düşünüyorsun

Tarih: 1 Ocak 2007, 01:29 - İp: 85.***.**0.80
y_k
y_k (üye)
İzmir / Amatör

murat ilan verip satmak en iyisi ama ben kargoyla tanımadığım birine göndermeye çekiniyorum. Kendim elden gidip teslim etmek istiyorum. şu an da diyarbakırda görev yaptığım için o da zor. bayramda boluya geldim ama yakında dönüyorum d.bakıra. en iyisi bir ara istanbula gidip hayyama uğramak sanırım. en azından fiyat almış olurum.

a_hamit satabilsem şimdi satacağım K10D ya da D80 almayı düşünüyorum. İkinci el piyasasını bilmediğim için ne kadar edeceğini de bilmiyorum. Ama bana maliyeti. 1485 ytl olmuştu.

Tarih: 1 Ocak 2007, 16:13 - İp: 85.***.**5.136
gazy
gazy (üye)
Ankara / Amatör

selamlar y_k,

bende dslr-like makina almak istiyorum. takas düşünürmüsünüz acaba?

satılık yada takaslık fotoğraf makinası.

canon eos 600 fotoğraf makinası takas yapılır..

makina çok temizdir. 35-80 lik objektif var üzerinde.hard case ve flaş hediyedir.20-25 makara çekim yapmıştır.

msn adresim: [email protected]

ben ankaradayım ankara içinde takas elden yapılabilir. istanbuldan takas yapmak isteyenler için makinayı istanbuldaki bir arkadaşıma gönderebilirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_11483749/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_11552192/tm.htm

bu linklerden bakabilirsiniz.

Tarih: 13 Ocak 2007, 11:27 - İp: 88.***.**8.29
salihbaba
salihbaba (üye)
Erzurum / Amatör

selam arkadaşlım. bende de 350d vardı 18-55 lnsle beraber almıştım. ancak ben de ısınamadım makineye. bir canon bayii ile anlaştık. 350d'yi peşine saydılar. 30D ile farkını da ödeyerek 30D aldım. Şu andaki 30D fiyatından da ucuza maloldu. Hayyam çarşısında bu işle uğraşanlar var. Bu iş biraz da nasip işi. Bence sen ya takasta sat; ya da meraklısına sat. Zira direkt ikinci el olarak satarsan zarar edersin. Benim EOS 1N'i direkt satmaya kalkıştım. 750-800 ytl lik makinaya 300Ytl. dediler. Satmadım. Şimdi onu da üniversiteden fotoğraf bölümü öğrencilerine satmaya çalışıyorum. Allah sana kolaylıklar versin. Bol fotoğraflı günler...

Tarih: 13 Ocak 2007, 12:53 - İp: 88.***.**7.25
  • 1