mahlasss
mahlasss (üye)
İstanbul / Amatör

Hayyam mı Pahalı, Fotografıum Mu Ucuz?

Merhaba arkadaşlar araştırdım, sizlere sordum ve canon 60d almaya karar verdim...

fiyat araştırması yapıyorum bu aralar geçen Hayyam pasajına uğradım canon 60d 18-135mm ile 1550 dolar dediler yani 2888Tl yapıyor 1 yıl dükkan garantili.
Fotografıum sitesinden fiyatlara baktım 60d 18-135 + canta + yedek batarya + hafıza kartı + 2yıl garantı arada 407TL fark var.

Bende hayyamda bir dukkana canta yedek batarta hafıza kartı fıyatlarını sordum söyle ucuzundan 150 tl felan tutar dedi. yanı aradaki 407TL'lik fark 257 Tl'ye düşmüş oldu ve size sormak istiyorum hayyam mı pahalı bu sitemi ucuz????

Tarih: 16 Ocak 2012, 04:53 - İp: 91.***.**3.2
burak33
burak33 (üye)
Ankara / Meraklı

Fotografium ara ara bazı ürünlerde piyasanın altında kampanyalar yapıyor size uygun geldiyse kaçırmayın site hakkında baya iyi yorum yapan var

Tarih: 16 Ocak 2012, 10:17 - İp: 78.***.**8.32
erencakir
erencakir (üye)
İstanbul / Meraklı

Hayyam'da pazarlık yapmadan hiç birşey alınmaz o fiyata bakıp aldanmayın
Fotografium'a gelince yorumlar çok iyi ..

Tarih: 16 Ocak 2012, 13:51 - İp: 88.***.**4.178
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Doğubank'a neden bakmıyorsunuz???...

Tarih: 16 Ocak 2012, 14:43 - İp: 82.***.**6.144
ltfsen
ltfsen (üye)
Konya / Amatör

hocam bende bu hafta fotografiumdan alcam işlh.hayyamı da söyleyen oldu dükkan garantisi dışında spot zaten en iyisi garantili almak .tercih senin sonuçta ucuz alet değil bunlar..

Tarih: 16 Ocak 2012, 16:05 - İp: 159.***.**7.76
mahlasss
mahlasss (üye)
İstanbul / Amatör

doğubank'a bakmadım cünkü onlar garantı vermıyor diye duymuştum cunkü.
hayyamda pazarlıksız ürün alınmaz ama hadi 100 200 lira daha kırptı diyelim bence yine ğahalı garantili ürün yanına konulduğunda orayı tercih etmemizim sebebi spot olması ama garantili ürünlü yarısacak fiyatlar veriyorlar artık.Onlarca firma kampanya yapıyor hayyamın ne özelliği kaldı ben ilk önce fotografıum'dan bakmıstım fıyata -ahha dedim burda bu fıyatsa hayyam'a giderim güzel bir fiyata bulurum(1100 $ felan) ama aldıgım fıyat yüksekti.

biraz daha bekleyecegim doların gidişatı değişir belki hayyamı çok etkiliyor cünkü ona göre karar verip aacagım arkadaslar doalr suan yüksek oldugu için hayyam fiyatı tavan durumda

Tarih: 17 Ocak 2012, 02:15 - İp: 91.***.**3.2
ademgorgulu
ademgorgulu (üye)
Ankara / Amatör

ben şuana kadar kendim ve arkadaşlarım için olmak üzere fotografium dan 3 adet fotoğraf makinası aldım. Gerçekten çok dürüst ve sağlam esnaflar ve fazlasıyla da yardımseverler..

bence sitesinde yer alan telefon numarasını arayıp furkan bey veya diğer arkadaşlarla görüşüp biraz indirim istersen belki aradaki farkı biraz daha düşürebilirsin.

aldığın ürünün satış sonrası desteğinin olması önemli diye düşünüyorum.

Tarih: 17 Ocak 2012, 17:58 - İp: 195.***.**7.10
mahlasss
mahlasss (üye)
İstanbul / Amatör

arananadam
tavsiyeni kesinlikle dinleyeceğim teşekkür ederim...
tabiki satıs sonrası hizmet çok önemli malı sattıktan sonra yok olan bir satıcıyı kim ne yapsın

Tarih: 18 Ocak 2012, 01:50 - İp: 91.***.**3.2
  • 1