hkr
hkr (üye)
Sakarya / Amatör

Fujifilm Hs25 Ext Nasıl Makina Yardımmmm

ARKADAŞLAR BU MAKİNENİN FOTOLARINI ÇOK BEĞENDİM AMA YİNEDE BURDAN BİLGİ ALMADAN ALMAK İSTEMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Tarih: 19 Ekim 2012, 19:45 - İp: 88.***.**9.11
altunal
altunal (üye)
İçel / Meraklı

Ben kullaniyorum vede gayet memnunum. benim gibi evkurdan acik hesap bile bile faiz kazigi yemeyeceksen, katalog cekimleri yapip,fotograf galerisi acmaya gerekde duymayacaksan bu makina amator ruhlari fazlasi ile doyuracak bi alet... Hem cok pratik hem hesapli.... Daha ne olsun. Sen bakma nikon canon diye hava basanlara. Cok kisa zamanda kendimce cok sey ogrendim... Beni simdiden fazladi ile tatmin etti. Millet benim makinemin fiyati kadar para verip lens alioda macro cekim yapio. Ben 1 cmden 30x optige kadar foto cekiom.

Tarih: 2 Kasım 2012, 01:42 - İp: 178.***.**5.60
odysseia__
odysseia__ (üye)
Samsun / Amatör

slm arkadasım ben Fujifilm Hs28exr aldim hiçbir terimi bilmiyorum .bu makineyle herhangi bir ürünü çekip veb sitesine tanıtım olarak koyabilirmiyim.bu cihazı almamın oncelikle amacı buydu cünkü tecrübene adyanarak soruyorum işimi görürmü sence yakın çekimi nasıldır.sıteden okudum okudukca ıcım karardı.

#odysseia__' tarafından 02.11.2012 01:55:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Kasım 2012, 01:55 - İp: 88.***.**6.250
cnr.oz
cnr.oz (üye)
Gaziantep / Amatör

yarı pro bi makine. en kötü pro bundan iyidir yinede lensle ugraşmam dersen tavsiyem alırsan hs30 al. çok daha iyi makrosu Dslr like de bulabilecign en iyisidir diyebilirm.1

Tarih: 2 Kasım 2012, 01:59 - İp: 176.***.**6.189
odysseia__
odysseia__ (üye)
Samsun / Amatör

teşekkürler..

#odysseia__' tarafından 02.11.2012 02:09:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Kasım 2012, 02:07 - İp: 88.***.**6.250
hkr
hkr (üye)
Sakarya / Amatör

arkadaşlar makineyi aldım sonuç olarak memnunum bi kaç makro çektim ve siteyede ekledim baya tatminkar bence. ama slr makinelerin yeri ayrıdır fiyat performans açısından bence çok iyi.siteye daha çok foto eklicam almak isteyen arkadaşlar bakabilir.

Tarih: 2 Kasım 2012, 12:34 - İp: 88.***.**1.178
altunal
altunal (üye)
İçel / Meraklı

benim ilk aldığım makine hs25 ve fazlası ile tatminkar. özellikle makro olayı çok çok iyi. en kötü pro bundan iyidir diyen arkadaşa katılıyorum ve şunuda eklemeyi unutmuyorum ; en iyi makine en iyi fotoğrafı çekmez... ihtiyacınıza göre değişkenlik gösteren bir durum söz konusu en iyi makine olayı... profosyönel çekimler yapıp bundan para kazanmak ise amaç ona göre bastırıp parayı teçhizatı kurmak lazım.. profösyonele yakın fotolar çekilebilecek , çok çok iyi makro fotolar çekilebilecek , 30x optik zoomundan sonuna kadar faydalınabilecek bir makinedir hs 25. ama yine belirtmeliyim ki fotoğrafı makineyi kullanan çeker.....

Tarih: 2 Kasım 2012, 17:55 - İp: 85.***.**1.164
  • 1