butimar
butimar (üye)
Antalya / Amatör

Ebay Güvenli Alışveriş.

arkadaşlar ebay da fiatlar çok uygun.

ancak kime güvenebileceğimizi bilmiyoruz. daha önce burdan alışveriş yapıpta sorun yaşamayanlar varsa. alış yaptıkları satıcı isimlerini veya güvenilir satıcıları söyleyebilirlerse hem bana hemde benim gibi tereddütte olanlara çok yardımcı olurlar sanırım.

şimdiden teşekkürler.

Tarih: 30 Ekim 2006, 12:00 - İp: 88.***.**5.197
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

hong kong'lu saticilardan alisveris yapabilirsin butimar.. hepsi de guvenilir, eger ki titanium satici gibi odulleri varsa.. memnuniyet oranlarina bak.. genelde hepsi %99'un uzerinde puan aliyorlar..
ve bu saticilar mali da aninda gonderirler.. cunku senin yazacagin kotu bir degerlendirme, onlara cok daha fazlasini kaybetmelerine neden olacaktir..

Tarih: 30 Ekim 2006, 12:36 - İp: 86.***.**0.120
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

Ama çinlilerden uzak durulmasını şiddetle tavsiye ediyorlar haksızmıyım ilker 480 Dolara D2Xs satıyor herfiler. 650 Dolara EOS 1-Ds M IIn. Keşke gerçek olsa

Tarih: 30 Ekim 2006, 12:58 - İp: 85.***.**2.12
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Hong Kong dan D70 icin pil ve temizleme seti aldim, hediyesi ile beraber geldi problem yasamadim.Ebay'a girince sirket adina bakar sana soylerim.

Yalniz sakin Cinlilere bulasma bir cogu sahtekar,puanlamalarinin bile ayni IP uzerinden yapildigi ortaya cikti,zaten 400 EU ya D2X satan adamdan ne beklenir.

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:01 - İp: 195.***.**2.73
butimar
butimar (üye)
Antalya / Amatör

merhaba sevgili ilker. teşekkür ederim. bir süredir görüşemedik. umarım iyisindir.

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:03 - İp: 88.***.**5.197
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

arkadaslar sonucta ne dalavereler donuyor ebay'de.. eger ki komik bir fiyat bulursaniz atlamamaniz lazim zaten.. cunku kimse komik fiyata vermez malini.. dunyanin kanunu bu.. diger fiyatlarla karsilastirin, ortalama birsey ise ve puanlari iyiyse yerin, alin..

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:06 - İp: 86.***.**0.120
butimar
butimar (üye)
Antalya / Amatör

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın lütfen. ben ilker'e yazarken sizlerin cevapları gelmiş. hepinize selam ve teşekkürler.

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:07 - İp: 88.***.**5.197
butimar
butimar (üye)
Antalya / Amatör

peki arkadaşlar kimin gerçek hong-kong lu olduğundan nasıl emin olacağız.nihayetin de bir çinli de ben hongkong luyum diyebilir.

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:17 - İp: 88.***.**5.197
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

butimar ben de sizin mesajinizi gormedim.. umarim siz de iyisinizdir..

..
bir cinli hong kong'luyum diyebilir tabii ki, sonucta hong kong'dakiler de cinliler sanirim.. ama hong kong adresi veremez..
butimar, benim bahsettigim saticilarin binlerce musterisi olmus oluyor gecen zaman icerisinde.. ebay'de puanlarina bakarsaniz, on binlerde satis yapmis olanlar var.. onlardan secin..

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:29 - İp: 86.***.**0.120
butimar
butimar (üye)
Antalya / Amatör

dostum çok saol. bu arada seninle ilgili öne sürülen çok cevap yazıyorsun eleştirilerinin hepsini yersiz saçma buluyorum.

ben veya başkası olmuş hiç farketmez. sonuçta konu açan kişi ya yardıma ihtiyacı olan biri ya da bildiklerini paylaşmaya özen gösteren biri.

yani biri açılmış bir konuya cevap verirken ya yardımcı oluyor ya da paylaşıma ortak olmuş oluyor. ve sonuçta ikisi de güzel birşey. sen bildiğin gibi devam et dostum.

ne de olsa.

"tanımadığın biriyle bile olsa paylaşmak güzeldir."

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:40 - İp: 88.***.**5.197
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

butimar,

Ozelden mesaj attim, alisveris yaptigim hong honk firmasini Ebay'da.

Burada reklam kapsamina girer diye ismi yayinlamadim ama isteyen olursa ozelden atarim.Benim alisverislerimde hic problemler yasamadigim ve arkadaslarin istenmeyen olaylar yasamasini istemedigimden tavsiye ediyorum.Yoksa amcamin oglu filan degil .

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:54 - İp: 195.***.**2.73