bparadus
bparadus (üye)
Antalya / Amatör

D70 mi 350d mi Fiyat/teknik Açıdan

selam yeni üye oldum. Yardımınıza ihtiyacım var tam anlamıyla kitlendim d70s mi 350d mi karar veremedim biri daha hızlı birinin çözünürlüğü fazla. daha makinem yok ama lensleri araştırıyorum kitlendim anlıcanız. bana ne söyleyebilirsiniz eminolun kararımda büyük etkiniz olucak
bu arada düşündüğüm doğa fotğrafları çekmek en fazla alacağım 28-300 sigma(makro mesafesi ve tele için bana iyiymiş gibi geldi) bide artık biraz öğrenince geniş açı lens alırım heralde ...
ama dedim ya MAKİNE NE OLMALI D70 Mİ 350D Mİ
şimdiden sağolun

Tarih: 7 Mart 2006, 18:52 - İp: yok
gravit
gravit (üye)
Trabzon / Haber Fotoğrafçısı

arkadaşım hoş geldin

Bu konu hakkında çok defa yazılıp çizildi.istersen forumda bir arama yap.usta arkadaşların çok iyi fikirleri ni bulacaksın.

Tarih: 7 Mart 2006, 20:19 - İp: 85.***.**1.15
engin 13
engin 13 (üye)
İzmir / Amatör

slm bende 350d var.Şuan makinemden çok memnunum.Ama senide etkilemek istemem. İkiside birbirine çok yakın makinalar hangisine kanın ısındıysa ve hangisi eline oturduysa onu alderim.Birde bu adrese bi bak derim.

Tarih: 8 Mart 2006, 08:45 - İp: 85.***.**9.38
engin 13
engin 13 (üye)
İzmir / Amatör

bir türlü adresin altına çizgi atamadım link'e (adrese]adresden[/URL]) girebilirsin

#engin 13 ' tarafyndan 08.03.2006 08:55:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mart 2006, 08:51 - İp: 85.***.**9.38
mbkose91
mbkose91 (üye)
Aksaray / Amatör

aynen bende 20 gün önce kilitlenmiştim.İçim D70s ten yana olduğu için onu tercih ettim.Şuanda çok memnunum.Bence için hangisini daha çok istiyorsa onu tercih et.

örneğin ben öyle yaptım ve kararımdan çok memnunum.

Tarih: 8 Mart 2006, 20:09 - İp: 85.***.**6.77
bparadus
bparadus (üye)
Antalya / Amatör

mesaj yazan herkeze teşekkürler
diğer yorumları okucam...
ama şu 8 mp olması ve beni biraz canona yaklaştırıyo galiba
anladığım kaedarıyla canon alırsamda yanlış yapmıyorum
hem daha lense de bakıcaz...

Tarih: 14 Mart 2006, 16:19 - İp: 85.***.**8.212
silverian
silverian (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba Paradus,

essiz rekabet ortamina hos geldin

Benim tercihim Nikon'dan yana oldu. SLR olarak da nikonum oldugu icin hic tereddut etmedim. D70s renk doygunlugu cok tatmin edici. Gun isigini, renkli ortami buldu mu canavar gibi calisiyor. '. el temiz objektifleri de iyi fiyatlara bulabiliyorsun

Canon 350d bir arkadastan kullandim. Iyi makina ama sarmadi beni. Ele oturmasi iyi degil bence. Sonucta hangisini alirsan al canavar gibi bir kameran olacak.

Ama almadan once lutfen ikisini de eline al bence. Forumlarda cok yazilmis soylenmis teknik konular. ama en onemlisi sen hangisini seveceksin.

HAyirli olsun pesin pesin.

Tarih: 14 Mart 2006, 20:08 - İp: 85.***.**6.33
gunesayir
gunesayir (üye)
İstanbul / Amatör

bende buna benzer sorularla yorumları dinleyen biri olarak madem arada çok ciddi bir fark yok ise nikon ! diyorum ben öyle yapıcam.lensler hakkında bilgim yok?bende bakıyorum..

Tarih: 16 Mart 2006, 12:19 - İp: 85.***.**2.162
  • 1