drtamer
drtamer (üye)
Malatya / Amatör

Bu da Olympus 10 Mp Dslr

http://www.dpreview.com/news/0609/06091401olympuse400.asp

Tarih: 14 Eylül 2006, 09:22 - İp: 193.***.**2.10
k.etkisi
k.etkisi (üye)
İstanbul / Amatör

valla ben makinayı begendim. simdi kesin cok kucuk bu ne oyuncak gibi diyecekler... e-500 ile arasındaki buyukluk ve piksel farkının dısında ne farkı var tam onu cozemedim amam arkadaslar ilerde çözümlerler. ancak küçük slr fikri hoşuma gitti. eos 350 canon icin kucuk diyenler bu minicik slr makine için ne diyecek merak ediyorum. sanırım kit olarak satılacagi zuiko lensin ed ozelligi sarsıntıyı onlemek icin yeterli olacaktir. koca elli ve nikon-canon kardesligi dahili arkadaslar kesin begenmeyecek... burda satış fiyatıda onemli tabi. ben orjinal kutuda e-500 cift lensli kit fiyatını 700 euro civarında bulmustum. simdi yalcinlar 2200 yTL ye satıyo. bu durumda sonmy alfa fiyat açısından daha avantajlı gorunuyo.... bilemiyorum fiyatı uygunolursa neden olmasın derim ... sizce?

Tarih: 14 Eylül 2006, 12:18 - İp: 85.***.**9.128
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Görüntü itibariyle, tasarım, tuşların yerleşimi benimde beğenimi kazandı. Fotoğraf kalitesinide görmek lazım, yakında o da düşer sitelere.

SLR deki bu yarış çok heyecanlı olmaya başladı. Önceden yanına yaklaşamıyacağımız cihazları şimdi SLR Like fiyatlarına bulmak mümkün.

Yakında Panasonic in SLR si L1 de Türkiyede olacak, Türkiye geldiğinde bana da bir tane gelicek bakalım Panasonic neler yapmış, hep birlikte göreceğiz

Tarih: 14 Eylül 2006, 12:55 - İp: 212.***.**0.50
drtamer
drtamer (üye)
Malatya / Amatör

arkadaşlar resmi olarak açıklanmasa da yurtdışındaki sitelerde AS özelliği olduğu konuşuluyor.

Bu arada ABD'de de satılmayacakmış!

Tarih: 14 Eylül 2006, 15:26 - İp: 193.***.**2.10
  • 1