marmarauni
marmarauni (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar Acil Fıkır Ve Yardım

arkadaslar öncelıkle yenı bır makına almayı dusnuyorum profesyonel ıkı uc fıkır verdıler bırde sızın yorumlarınızı alayım ıstedım çunku çok kararsızım.
Sony - 10.2MP Digital SLR Camera Model: DSLRA100H
nikon d80
birde canon un bu ayarda bır makınesı var karar vermedım açıkçası.

ıstedıgım de su gece net göruntu elde etmek zoom yapılınca göruntunun bozulmaması artı canlı çok guzel resımler bunları ıstıyorum sız ce hangısı

Tarih: 19 Ocak 2008, 16:31 - İp: 88.***.**8.246
canflash
canflash (üye)
İstanbul / Firma

bence nikon yada canon olmalı

Tarih: 19 Ocak 2008, 17:30 - İp: 88.***.**9.31
murat_cop
murat_cop (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

evet slr makine seçiminda öncelikle yanlış yolda olduğunu söylemek isterim kardeşim slr makine için düşünülmesi geeken markalar canon ve nikondur sonrada pentax gelir sony kamerayı en son düşünmelisin derim ben bir fotoğrafcı olarak sana tavsiyem kılasıklaşmiş bir laf olan aşık olmak istersen nikon fotoğraf cekek istersen canon derim

Tarih: 19 Ocak 2008, 23:17 - İp: 78.***.**7.82
marmarauni
marmarauni (üye)
İstanbul / Amatör

sevgılı murat fıkırlerın ıcın sağol.ben kendımı söle anlatayım benım fotograf makınelerı ıle ılgılı bılgım neredeyse hıç yok pekı sen bana makına öner yanı mesela demıssın ya aşık olmak istersen nikon fotoğraf cekek istersen canon derim bu ne anlama geldı bunu bıle bılmıyorum sana zahmet bana bıraz gılgı ver mesela canon ve nikonda ne tavsıye edersın ılk yazdıgım da makınadan beklentılrımı yazmıstım.yardımların ıcın şimdıden tesekkurler.

arkadaslar hepınızden fıkır ve yardım beklıyorum

Tarih: 19 Ocak 2008, 23:27 - İp: 88.***.**0.162
  • 1