ltfsen
ltfsen (üye)
Konya / Amatör

Dosya Aktarımı Hakkında.. ?

çektiğim resimleri pc ye aktaramıyorum ya dosyalar bozuk görünüyor yada biçinlendirme isteği geliyor.makinaya tekar taktğmda düzgün.ne yapmam gerekr sorun kartta mı pc de mi..?

Tarih: 24 Şubat 2012, 17:04 - İp: 159.***.**4.238
antika
antika (üye)
İstanbul / Meraklı

Sorun bilgisayarınızda, biçimlendirme isteğini asla kabul etmeyin, aksi takdirde kartı makinaya geri taktığınızda da göremeyebilirsiniz.

Tarih: 25 Şubat 2012, 01:43 - İp: 85.***.**8.162
ltfsen
ltfsen (üye)
Konya / Amatör

evet başta öyle yaptm malesef şimdi sıkıntı çıkaryo işte .çözümü nedr??

Tarih: 25 Şubat 2012, 09:34 - İp: 159.***.**4.238
antika
antika (üye)
İstanbul / Meraklı

Korkarım bilgisyarınızda kocaman bir virüs var : Microsoft Windows

Bu virüsün 95, NT, 2000, XP, Vista, 7 vs. gibi çeşitli varyantları türedi zaman içinde. Üstelik o kadar büyük ve en temel sistem kaynaklarına yerleşen yapısı varki hiçbir antivirus yazılımı temizleyemiyor.

Bu virüs illeti kendini muhtelif şekillerde gösterir, mesela sizin dumunuzda sadece okumak için açtığınız bir dosyayı "formatlayayım mı?" diye sormasıyla göstermiş. Bu virüsün eski varyantları daha beterdi, sormadan formatlardı, benim başıma 5-6 sene önce geldi, bir daha asla hafıza kartımı virüslü bilgisayara takmadım. Umarım o virüs bilgisayarınıza bulaştığı gibi sizin bünyenize, bilgisayar kullanma alışkanlıklarınıza da bulaşmamıştır. Bir an önce kurtulun o virüsten.

Kartınızı virüssüz bir bilgisayarda açın. Mac, Linux, BSD vs. bilgisyarda veya tablet PClerde falan deneyin.

Tarih: 25 Şubat 2012, 12:15 - İp: 85.***.**8.162
  • 1