osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

S9500 Fun Club Şu An Kurulmuştur!

Arkadaşlar benimde S9500 modelini bugün almamla faal olarak S9500 fun club'ın kurulması şart olmuştur.Dilek,
şikayet,öneri,bilgi paylaşımı,kullanım,test,görüşler,
teknik sorunlar,fotoğraflar üzerine yorumlar,yeni gelişmeler vb. birçok konuyu burada hızlı bir şekilde tartışacağız.Bilinmeyenlere ışık tutup,profesyonelliğin peşinden gideceğiz.

Bu forumda yorumlarını,yardımlarını,bilgisini ve emeğini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederim

#osmanlı' tarafından 15.07.2006 22:45:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2006, 15:08 - İp: yok
aliuysal
aliuysal (üye)
Muğla / Amatör

merhaba madbat,
aslinda bende makinami cok iyi tanimiyorum.Ancak en buyuk yardimcim bu forumda gecmiste yazilanlar.Ben sirayla okumaya basladim ve her sayfada benim aklima takilan sorulari ve cevaplari buluyorum.Bu sayede daha once cevaplanan sorulari tekrarlamamis oluyorum.Bu OSMANLI arkadasimida biraz rahatlatmis olur,
ali

Tarih: 2 Mart 2007, 22:48 - İp: 88.***.**8.192
madbat
madbat (üye)
İstanbul / Meraklı

tekrar teşekkürler aliuysal söylediğin gibi okumaya başladım bende..

Tarih: 3 Mart 2007, 23:30 - İp: 81.***.**2.13
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Madbat eğer makina almayı düşünüyorsan,ben sana Sony R1'i öneriyorum.Bütçen bu makinayı almaya yetmeyecek ise,
Pentax K100D+18-55mm işini iyi bir şekilde görecektir.

Tarih: 4 Mart 2007, 08:44 - İp: 85.***.**9.155
aliuysal
aliuysal (üye)
Muğla / Amatör

selam arkadaslar,

makinamin ayar tekerleginin bozuldugunu ve fuji servise mail attigimi,cevap gelmedigini yazmistim.Ayni sitede verilen fuji destek bolumunude mail attim ama onlardanda cevap gelmedi.Sanirim Fuji bu mail adreslerini yesillik olsun diye veriyor.Pazartesi sansimi birde telefonda deniyecegim.

Tarih: 9 Mart 2007, 23:58 - İp: 88.***.**8.192
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Selam Ali.Ben Fujifilm yetkilisi Cem bey'e mail atmıştım senin durumun ile ilgili.Kendisi sana yardımcı olmaya çalışacak.Ona sorununu mail atarak ulaştırman lazım.

[email protected]

Yakın zamanda haberlerini bekliyorum

Tarih: 12 Mart 2007, 23:38 - İp: 81.***.**5.57
dogusderi
dogusderi (üye)
Muğla / Amatör

selam Osmanlı,

pozitif mustafa bey mail attı ve arıza konusunda yardımcı olacagını bildirdi.Basta sen olmak uzere tum net fotograf ailesine sonsuz tesekkurler.
ali

Tarih: 15 Mart 2007, 14:58 - İp: 88.***.**9.254
aliuysal
aliuysal (üye)
Muğla / Amatör

selam arkadaslar,dogusderi nickli benim.internet kafeden mesaj atarken baska isim kullanmisim farkinda olmadan.Neyse ilginize tesekkurler.

Tarih: 16 Mart 2007, 18:57 - İp: 88.***.**8.192
phigen
phigen (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba,

arkadaşlar henüz sizleri tanımıyorum ama şimdiden (ki forumun 30.sayfasındayım henüz okumaya devam ediyorum) çok teşekkür ederim. Bir sürü şey öğrendim sizlerden. Dersimi çalışayım sizlerle forumda birşeyler paylaşmaktan çok mutlu olacağım. Sonra görüşürrüüüzzz.

Tarih: 23 Ağustos 2007, 17:02 - İp: 81.***.**2.179
mrtrip_26
mrtrip_26 (üye)
Eskişehir / Amatör

selam ,

Aranıza yeni katılan biri olarak herkese selamlarımı sunuyorum. bende yaklaşık 7 yıldan beri amerikadan getirmiş olduğum fuji s9000 modeli makinayı hakkını vermeden kullanıyordum . öncelikli olarak başlangıç seviyesin de bir organizasyona katıldıktan sonra fotoğrafa olan ilgim daha da arttı . forumu takip ettiğim kadarıyla da elimdeki makinanın aslında hakkını verememişim.

eğer bana türkçe kullanım kılavuzu konusunda biri yardımcı olabilirse çok sevinirim.

hekese selamlar...

Tarih: 3 Aralık 2010, 11:23 - İp: 195.***.**5.226
ekoticaret
ekoticaret (üye)
İstanbul / Amatör

slm arkadaslar sizden yarıdm iştiyorum s9500 makina aldım 6 ay oluyor fakat su objeyi ön planda çekim yapmak işini bitürlü yapamadım nasıl yapılıyor bileniniz varsa bana bi yardımcı olsun lütfen

Tarih: 20 Eylül 2011, 00:12 - İp: 95.***.**5.85