n.s.k.z
n.s.k.z (üye)
Düzce / Doğa Fotoğrafçısı

Finepix S5700 Tr Kullanım Klavuzu

Arkadaşlar kullanım klavuzu olayını çözmüş bulunmaktayım.

Fujifilm firmasına konuyla ilgili mağduriyeti anlattım. Benim kılavuzum var ama sanki yokmuş gibi yazdım gelen cevap aynen şöyle.

Kullanıma Klavuzu Hakkında!!!‏
Kimden: Cem SUSLU ( [email protected])
Gönderme tarihi: 26 Aralık 2007 Çarşamba 10:31:38
Yanıtla: [email protected]
Kime: [email protected]

Karşıdan yükleme sonrası güvenlik taraması
yeniminil...jpg (2,3 KB)
Merhabalar;
Bize garanti belgenizi ve Faturanızı beyan ederseniz seviniriz.Aşağıda bize ulaşabileceğiniz Fax ve mail adresi mevcuttur.
Saygılarımızla....

Cem SÜSLÜ

Foto Optik - Dijital Departman

Yani arkadaşlar faturanızı garanti belgenizi birazdan vereceğim fax numarasına mağduriyetinizi yazacağınız mesela makinayı satın aldım türkçe kulanma klavuzna ihtiyacım var gibi size postalıyorlar.

E-Posta : [email protected]

MERKEZ:
FUJIFILM PLAZA
DEREBOYU CAD. NO : 39 34303
HALKALI / K.ÇEKMECE / İSTANBUL

TEL : 0212 473 38 00
FAKS :0212 473 38 10

Tarih: 27 Aralık 2007, 12:51 - İp: 85.***.**1.182
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba Sevgili n.s.k.z;
Ben Fujifilm Dijital Departmanda görevliyim ve uzun zamandır forumda her türlü konuda arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum.Siz sanırım kurnazlık yapıp herkes bu şekilde Kullanım Klavuzu alabileceğini sanıyorsunuz.Biz bu şekilde fatura ve garanti belgesi beyan eden tüm fotoğraf dostlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.Sizin ki size sunulan iyi niyeti suistimal etmek oluyor sanırım. bu gerçekten çok üzücü.Bunları talep etme sebebimizi de fotoğraf dostları çok iyi biliyor ve bizi anlayışla karşılıyor.Kullanım Klavuzunu ihtiyaçları olduğu için talep ediyorlar. [>:D

Tarih: 2 Ocak 2008, 15:55 - İp: 81.***.**2.84
  • 1