badfat
badfat (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Otel Fotoğrafçılığı Biraz Yardım...

Arkadaşlar merhaba , ben Levent

Sizlerden bir konuda yardımlarınızı ve tecrübelerinizi benimle paylaşmanızı rica edicem.Ailem ankarada yıllardan beri stüdyo fotografcılgıı yapmakta , ben turizm alanında iş yapmak istedim ve bir otelin fotoğraf standını kiraladım.Ancak elde olmayan bi problem sonucunda eleman bulma konusunda biraz problem yaşadım ve hala arıyorum.Eleman buluncaya kadar otel fotografcılıgı yapmak durumunda kalıcam

Sızlerden yardım ıstememın de sebebı kaldıgım bu durum.Aranızda otel fotografcılıgı yapmıs veya yapan arkadaslarım var ise bu konuda bılgisi olan , onlardan bana idare edebilecek kadar bişiler tavsıye etmelerını rıca edıcem.Müşterinin yanına ne zaman resım cekmeye gıtmelı nasıl pozlar verdırılmelı musterıya satıs konusunda nasıl yaklasılmalı vs.vs. Aklınıza otel fotografcılıgı konusunda ne gelıyorsa yardımlarınızı beklıyorum...

Şimdiden yardımcı olan butun arkadaslarıma tesekkurler...

Tarih: 28 Nisan 2010, 20:42 - İp: 88.***.**8.238
1903
1903 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

s.a
bende konyalıyım yaklaşık 14 sne otel fotoğrafçılığı yaptım.studyo ile çok alakasız bir sektördür ve eğer işi bilmiyorsan çok sıkıntı çekersin ve bulduğun elemanlar seni kandırır.yani sezon sonu geldiğinde büyük bir hüsrana uğrarsın bence yanına bu işin piri olan bir ortak almanda fayda var.ben telefonumu yollayım sana ara görüşelim elimden geldiğince sorularına cevap vermeye çalışayım.05336588470 yunus.

Tarih: 30 Nisan 2010, 12:00 - İp: 88.***.**1.120
  • 1