ozcanozturk78
ozcanozturk78 (üye)
Ankara / Amatör

Lutfen Okumadan Gecmeyin

Öncelikle herkese selamlar siteye üye olalı 4-5 ay oldu gercekten Guzel fotograflar ve gerekli bilgiler çok fazla...ben fotoğraf çekmeyi çok seviyorum sizlerle paylasmayi da ...ancak benim isteğim kendimi gelistirebilmek fakat ekledigim fotoğraflara hic yorum yapılmaması beni bu işten soğutuyor acaba cokmu kötü yada burada kaliplasmis kişiler sadece birbirlerinemi yorumda bulunuyorlar hepinize yinede teşekurler

Tarih: 4 Ağustos 2011, 10:14 - İp: 176.***.**2.132
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Başka üyelerin fotoğraflarına "Burcucum çok güzel çıkmışsın" tarzında da olsa yorum yapın. Bu şekilde geri dönüş alma şansınız artacaktır

Tarih: 4 Ağustos 2011, 10:44 - İp: 78.***.**2.175
baynikon
baynikon (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Siz fotograf cekmeye devam edin elinizden gelen en iyi ve kaliteli fotograflari yayinlayin, sitede bazi kareleri goruyorum rasgele cekilmis ve yayinlanmis dogal olarak begenilmeyebilir, sizin fotograflar cok guzel.

Tarih: 4 Ağustos 2011, 16:01 - İp: 174.***.**3.156
ozcanozturk78
ozcanozturk78 (üye)
Ankara / Amatör

teşekür ederim verdiğiniz cevap ve önerilere baynikon sizin fotograflarınızı yakından takip ediyorum gerçekten 10 numara çok güzel kareleriniz var adeta sitede bir görsel şölen sunuyorsunuz elinize sağlık ben çekmeye ve sitede yayınlamaya devam edeceğim beğenilene dek...

Tarih: 4 Ağustos 2011, 18:31 - İp: 78.***.**4.145
goksungokhan
goksungokhan (üye)
İçel / Amatör

Merhaba Ozcan arkadasim, hosgeldin Nf'e acikcasi burada fotograflarina yorum almak icin biraz sabirli olmaniz gerekecek. Bu ortamda cok farkli kulturlerden arkadaslar oldugu gibi, fotografcilik acisindan ele aldigimizda acemisinden ustasina genis bir yelpaze vardir. Kendinizi gelistirme cabaniza katkida bulunmak beni mutlu eder, sabirsiz sekilde hemen yorum istiyorum derseniz, hemen gelistirmeliyim kendimi derseniz uzgunum buna bir faydam olmayabilir. Sizin kendinizi gelistirmeniz gostereceginiz gayrete baglidir, sabirli olmak ise mecburiyettir bu asamada. Bakin forum bolumunde cok guzel konular var mesela cekim teknikleri hakkinda yada bazi ustadlarimizin verdigi tavsiyeler. Fotograflariniza goz attigimda ufuk cizgisi ve kadraj ici obje yerlesimindeki yanlisliklar gozume carpti. Bu teknik bilgileri ben veremem size siz arastirarak ogrenebilirsiniz ve inanin yeterli hirs ve caba varsa cok guzel isler cikacaktir elinizden.
Kolay gelsin arkadasim.

Tarih: 5 Ağustos 2011, 21:47 - İp: 41.***.**0.34
ozcanozturk78
ozcanozturk78 (üye)
Ankara / Amatör

gökhan bey teşekür ederim göstermiş olduğunuz alakaya tavsiyeleriniz benim için çok önemli teşekür ediyorum.

Tarih: 6 Ağustos 2011, 01:41 - İp: 85.***.**5.13
emreaksoy
emreaksoy (üye)
Antalya / Amatör

Aynı dertten bende şikayetçiydim ama forumda biraz aktif oldukça fotoğraflara yorum yaptıkça geri dönüş aldım neyim eksik neyim doğru görebiliyorum sabırlı olmanız dileğiyle

Tarih: 8 Ağustos 2011, 23:50 - İp: 88.***.**5.155
ozcanozturk78
ozcanozturk78 (üye)
Ankara / Amatör

teşekür ederim emre bey

Tarih: 10 Ağustos 2011, 00:50 - İp: 78.***.**0.98
  • 1