mutti_099
mutti_099 (üye)
Hatay / Stüdyo Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafı

Şimdiden yardımı dokunan arkadaşlara tk ederim .Şimdi ben düğün fotosu çekecem dielim ama poz werdiremiyorum çekiniyorum werdirdiğim poz sayısı 25 i geçmiyor ama hep aynı değişik şekiller düşünüyorum ama aklıma da gelmiyor yani kendimi aşmak istiyorum anlayacağınız yardımınız için tşk ederim

Tarih: 6 Ocak 2009, 13:06 - İp: 88.***.**7.120
mutti_099
mutti_099 (üye)

tşk ederim ama ben şöyle manyak tabir de yanlış yok inş bişi istiyorum şöyle değişik ilgi çekecek pozlar

Tarih: 6 Ocak 2009, 17:18 - İp: 88.***.**7.120
megadeth61
megadeth61 (üye)
Trabzon / Amatör

Belki olaya şöyle yaklaşırsak faydalı olabilir;

Şimdi düğün atmosferleri,giysileri,insanların salondaki veya mekandaki konumu genelde standart oluyor ve bunlara müdahale pek mümkün değil.Fotoğrafçıda bu kalabalığın içinde çaresizce gezen garip bir insan

Eğer fotoğrafı çeken kişi,oyun pistinde insanların arasında gezmekten vazgeçer ve kendine daha farklı açılar bulabilirse (Masa altı,salon çatısı,cam kenarı,çatal bıçak yansımaları... vs ) , fotoğraflar da farklılaşıcaktır sanırıım.

Saçma oldu galiba ama manyak bişey olsun demişsiniz.Sanırım oldu

Saygılar

Tarih: 7 Ocak 2009, 09:40 - İp: 217.***.**7.57
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Masa altımı?

Tarih: 7 Ocak 2009, 10:58 - İp: 88.***.**5.133
mutti_099
mutti_099 (üye)

tşk ederim ama ben studio için demiştim studio çekimi için kendime has özellikler olsun istiyorum d palut tşk ederi çok güzel pozlar onlar saolasın
MASA ALTI :D

Tarih: 7 Ocak 2009, 15:05 - İp: 85.***.**6.37
yvonna
yvonna (üye)
Yurtdışı / Amatör

Masa Altı )))))))) Gelinle damatı masa altında poz verirken düşündüm bir an..
mutti_099 stüdyoya masa koyabilirsin ama gelinle damat masanın altına girerlermi bilmem : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tarih: 8 Ocak 2009, 09:20 - İp: 77.***.**6.124
mutti_099
mutti_099 (üye)

geçmezlerse zorla geçiririz sorun deil ii fikir ama değişik bi portre geldi aklıma şöle bi düğün salonun yıkılıyormuş gibi hava verebiliriz ne şeytanca fikir ama :D

Tarih: 9 Ocak 2009, 13:28 - İp: 78.***.**4.7
yvonna
yvonna (üye)
Yurtdışı / Amatör

Nasıl vereceksiniz ki yıkılıyormuş havasını? sülaleyi toplayıp hadi halay çekin diyeceksiniz herhalde : )
Gelin olsam sizin stüdyoya kesinlikle gitmezdim. Masanın altında gelinlikli düşünemiyorum yani : )

Tarih: 9 Ocak 2009, 16:01 - İp: 77.***.**6.124
megadeth61
megadeth61 (üye)
Trabzon / Amatör

Yalnız birşey dikkatimi çekti bu Masa altı olayını dile getirmemle birlikte ,yoğun mikatarda bir talep sezinliyorum.Bu iş tutar Dene bence muti

Tarih: 9 Ocak 2009, 17:50 - İp: 217.***.**0.238
sguven
sguven (üye)
Ankara / Amatör

Bu konuda yabancı kaynaklar çok başarılı,"wedding photography" adında bir e-book var, "wedding story" var yine,burada anlatılanlar güzel örnekler ancak,stüdyo için uygun mu bilmem zevkinize kalmış,genelde dış mekan konsept çekimler var.Yine de fikriniz olması açısından inceleyebilirsiniz.
Kolaylıklar...

Tarih: 23 Aralık 2009, 14:46 - İp: 195.***.**7.7