zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Shinko Chc -s9045 Arıza

selam hayırlı ramazanlar arkadaşlar shinko s9045
yazıcımda arıza sorunum var sorun ribonun sol öndeki gri dişlişyi kırması servisine gönderdim yapıldı dediler gönderdiler ve bana dedilerki böyle bir arıza ilkdefa bende olduğunu söylediler çok şaşırmışlar hattda japonyaya da bildirmişler . neyse aynı sorun tekrar yapınca makinayı tekrar yolladım ve bana kullammam için aynı makinadan göndediler çünkü japonlarda çok şaşırmışlar makinayı istemişler . darfilmden aradılar makinayı japonyaya
yolluyalımmı diye izin istediler bende tabi dedim bizgidemiyoz bari makina gitsin japonyaya hayatını yaşasın .gelelim gelen makinaya çok şaşırdıkları arıza takra papmasınmı yedek gri dişliden yollamışlardı değiştirdim kullanmaya devam ediyorum benim makinadan sa ses yok şu an japonyada arayıp sormuyoda hayırsız vijdansız shinko
benim merak ettiğim aynı makinadan kullnan rakadaşlarımdan rica ediyorum dişli kırma sorunu yaşayan varmı merak ediyorum yoksa bizim buranın suları çık kireçli ondanmı saygılar iyi çalışmalar

Tarih: 19 Eylül 2008, 14:30 - İp: 88.***.**4.89
yelken2428
yelken2428 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

aynı sorunla ben de karşılaştım rubon dişlisi kırılmıştı ve yarıda yenisi almak zorunda kaldım ve hala makinanın baskı sırasında ki seslerde bi gariplik var .

Tarih: 21 Kasım 2008, 22:25 - İp: 88.***.**1.25
TAKE
TAKE (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

shinkoları rafa kaldırın hiç br işe yaramaz ben en üst rafa koydum satmıyoruda kimse zarar görmesin diye

Tarih: 4 Ekim 2009, 12:50 - İp: 88.***.**9.60
theprince
theprince (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhabalar ben 2 yıla yakın zamandır kullnıyorum makineyi ve 10 kereden fazla degistim hiç bi sorunumda olmadı memnunum

Tarih: 16 Ekim 2009, 16:00 - İp: 85.***.**4.175
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

artık bende memnunun sorunumu hallettiler sağolsunlar
şahin saçlı beyfendiye teşekkürler teşekkürde biraz geç oldu oda bizim kabaatimiz saygılar....

Tarih: 19 Ekim 2009, 21:59 - İp: 78.***.**5.213