saksii
saksii (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Polaroid Pp46d Problem

Öncelikle Merhaba . . . .

arkadaşlar yaklaşık 1yıldır bu baskı makinasını kullanıyorum makinanın yazılımını 4 - 5 kuruşum ama ilk dafa böyle bir problemle karşı karşıyayım . . .

Dün hiçbir problemim yoktu sabah müşteri geldi resmi çektim pc attım ve yazıcıya gonderdim ama yazıcı tepki vermedi denetim masasında yazıcı ve fakslara girdim 1 gönderilen dosya var ancak HATA yazıyor. Kabloları cıkardım taktım pc geri aldım vs yapılabilcek herşeyi yaptım yazıcının ekranın usb bağlantısı tamamlandı yazıyor sorun yok polaroid sofware studio dan yazdır diyorum resim yazdırılıyor diyor ondan sonra tık yok bakıyorum HATA . . . dayanamadım driverları sildim tekrar yuklemeye calıstım ve sonucu resimlerle anlatayım

gördüğünüz gibi sağ köşede yeni donanım bulundu işareti cıkıyor ancak masaüstüne sihirbaz gelmiyor bu yüzden yazıcıyı göremiyorum

manual olarak gostermeye calıstığımdada bağlantı noktasında usb001 görmüyor com ve lpt ler var :S ne yapmam gerekli size böyle birşey oldumu

not: teknik servisi aradım makinanın ekranında usb bağlantısı tamamlandı yazıyorsa gormeli pc de sorun olabilir diyor ancak 2 bilgisayradada denedim aynı sorunu veriyor pc hakkındada yeterli bilgi ve tecrübem var :S

Tarih: 2 Mayıs 2009, 23:25 - İp: 85.***.**6.79