bymurat
bymurat (üye)
Sakarya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Noritsu 2611 Jcst Carrier

arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda dijital baskı için izmit köseköy LİDER fotoğrafçılıkla anlaştım.başlangıçta carrierli baskı konusunda tereddütlerim vardı.Ancak kurulum yapılıp baskı sonuçlarını gördükten sonra çok doğru tercih yaptığımı gördüm.sonuçlar nerdeyse mükemmel.binlerce euro verip yıllarca borç altında ezilmektense bu şekilde en düşük maliyetle en iyi sonucu aldım.teşekkürler Ender ve Ahmet kardeşler teşekkürler LİDER fotoğrafçılık.

Tarih: 15 Temmuz 2007, 15:06 - İp: 88.***.**0.164
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

hayırlı olsun . bol kazançlar. 1,5 yıl önce bende taktırdım memnunum. işimi görüyor.

Tarih: 17 Temmuz 2007, 13:49 - İp: 85.***.**9.162
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

peki kaça maloldu minilab ve carrier

Tarih: 19 Temmuz 2007, 19:47 - İp: 88.***.**0.244
bymurat
bymurat (üye)
Sakarya / Stüdyo Fotoğrafçısı

benim buradan rakam söylemem doğru olmaz sanırım ama net fotoğrafta LİDER fotoğrafçılığın reklamı var oradan telefonla ulaşabilirsin.ama düşündüğün kadar yüksek bir rakam değil.en azından bir yerden başlamak gerekir.hiç vakit kaybetme derim.

Tarih: 20 Temmuz 2007, 12:49 - İp: 88.***.**6.231
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

fiat ve garanti isteyenlere bu sistem 6500 euroya takılmakta ve tarafımdan iki yıl garanti verilmektedir. malı kendim ithal etmekteyim. şu an yirmiya yakın kurulum yapılmış olup halen sorunsuz çalışmaktadır

Tarih: 27 Eylül 2007, 10:39 - İp: 85.***.**2.107
tutunajans
tutunajans (üye)
İzmir / Firma

ben bülent tütüncü taktırdığınız carrier hayırlı olsun ama lütfen photo sayfasındaki çizgili fotoğrafı her ebat için basın ve makinanızı test edin eğer bir tarafta net diğer tarafta flu ise satıcınıza başvurun ve arızanın giderilmesini talep edin. yani size yutturulmadığından emin olun.bir baskı sisteminde en önemli şey görüntünün kağıt üzerine net düşmesidir...

Tarih: 4 Kasım 2007, 13:41 - İp: 85.***.**5.125
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

izmirli bülent tütüncü abinin dediğine dikkar et. o bence bu işin doktoru.hatta bülent abine daha da ucuza yaptırabilirdin.adan bize geldi fiyatları güzeldi.

Tarih: 5 Kasım 2007, 11:51 - İp: 88.***.**0.127
berkayy09
berkayy09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

hayırlı olsun kardeşim bize geldi fiyatlar gözeldi sözlerine bakma sen bazı kişilerin almıssın o önemli lider fotoğrafcılıkta çok iyi bir firma bülent beyde iyi buna sadece hayırlı olsun demek düşer bizleri demi ??? ha bizde bülent beyden aldık memnunuz tavsiye ederim her iki firmayı

Tarih: 7 Kasım 2007, 10:03 - İp: 88.***.**5.165
  • 1