transferbaski
transferbaski (üye)
Konya / Firma

Lütfen Okuyunuz !!!

Bayisi olduğum firmadan kapıda ödeme ile aldığım ürün bedelini son kullanıcı müşterime veren YURTİÇİ KARGO bu durumun normal bir durum olduğunu söyleyerek isteyen her müşterinin ürün detaylarını alabileceğini söylemiştir. Benim müşterim bana gelen ürünün fatura bilgilerini öğrenmek için YURTİÇİ KARGOya gittiğinde kargo bu bilgiyi kendilerine vererek ALICI İLE SATICI arasındaki fiyatı 3. Şahıslara taşımıştır. Ve bu durumu da hiçbirşey yokmuş gibi normal karşıladıklarını söylemişlerdir.

YURT İÇİ KARGO İLE ÇALIŞAN VE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN HERKESE TAVSİYEM BENCE BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN...GİZLİLİK POLİTİKASI OLMAYAN BİR FİRMAYA NE KADAR GÜVENEBİLİRSİNİZ...

Tarih: 28 Mayıs 2011, 10:29 - İp: 88.***.**7.95
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bende arada kitap alırım faturası içinde gelir. bunu 3e alsam müşteriye 5e satsam müşteri nasıl olacakta benim kargomu bilecekte gidip kargoya soracakta bilgileri öğrenecek.

örnek;
bugün bir kitap aldım 10tlye. müşteriye yarın gelecek dedim. kargo yarın geldi. ben müşteriye 15tlden sattım. müşteri gitti kargoya sordu abi falanca kişi adına bugün kargo geldi acaba ne geldi kaç paraya geldi bilgilerini öğrenebilirmiyim dedi. yada kargo poşetiyle direk kargoya gitti. çalışanlarda bunu müşterinin kendisi geldi zannedip kimlik sormadan bilgileri verdi diyelim.

mümkündür.

yada kargodan takip numarasını falanda istemiş olabilir. ordan bilgileri elde etmiş olabilir. önemli bir mevzu bence.

tabi sizin dediğinizi tam ve doğru anladıysam.

Tarih: 28 Mayıs 2011, 19:16 - İp: 88.***.**4.164
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

yurt içi kargoyu severdim ama son zamanlarda eve gelmeden eve geldik bulamadık gelin alın vs demeleri (bu yalandır evdeydik) işyerine karşı "ciddiyetsiz" imajını oluşturdu.

hatta bir gün öncesi takip ettiğim ürün manisaya geldi denildi bende aradım gelip alayım dedim dağıtıma çıktı dedilerdi. bekle bekle ne gelen var ne giden. ertesi gün kargonuz geldi almaya gelebilirmsiiniz diyorlar birde utanmadan. yani yalan yalanı doğuruyor bu firmada.

Tarih: 28 Mayıs 2011, 19:19 - İp: 88.***.**4.164
transferbaski
transferbaski (üye)
Konya / Firma

Remi Kargo çalışanları benim ürünü kime satacağımı biliyorlardı. Ve Müşterim gidip gelen kapıda ödemedeki ödeme tutarını sorunca söylemişler..Buna karşılık bende şikayetçi oldum zaten.

Tarih: 28 Mayıs 2011, 19:20 - İp: 88.***.**1.60
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

iyi yapmışsınız

Tarih: 28 Mayıs 2011, 19:28 - İp: 88.***.**4.164
devrim1
devrim1 (Üye)
Kocaeli / Amatör

kötülerin en iyisi yurtiçi kargo kim ne derse desin .hepsi burnumdan getirdi.
yöreden yöreye değişiyor her bölgenin kargosu aynı düzende çalışmayabilir. .ben çok memnunum hak yememek lazım. bizim buradada bir aras kargo var. bu aralar biraz iyi. ne çektim hiç sormayın.

en dandik kargo p t t kargo. ebaydan bişe gelsin alana kadar canım çıkıyo.
cevap çok basit istanbul böyle karar veriyomuş.
yeni yeni de kanunlar çıkarmışlar hiç sormayın. bir ara toplanıp eylemmi yapsak ne !!

Tarih: 29 Mayıs 2011, 05:49 - İp: 88.***.**4.241
transferbaski
transferbaski (üye)
Konya / Firma

SEVGİLİ DEVRİM KARDEŞİM;
YURTİÇİ KARGO 444 9999 DAN ARAYANLAR BANA BUNUN ÇOK NORMAL BİR DURUM OLDUĞUNU SÖYLEDİ...YANİ ŞUBE İLE ALAKALI DEĞİL NORMALMİŞ BU DURUM...GÜLER ADLI BİR MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ SÖYLEDİ BUNU SİZCE BUNDA ANORMALLİK YOK MU?

Tarih: 29 Mayıs 2011, 17:07 - İp: 88.***.**7.81
ogurel
ogurel (üye)
İstanbul / Meraklı

Bahsi geçen kargo, evde olduğum halde evde yoktur diye kağıt bırakmış.
Gittim şubesinden almak zorunda kaldım.
Bikerede elemanın biri o kargo kutularını yerlere sanki çöpmüş gibi atarken rasladım, ikaz ettim kendisini yazık değilmi dedim kıracaksın içindekileri, madur edeceksin alanıda satanıda dedim, boşver abi dedi bana.

Tarih: 3 Haziran 2011, 00:21 - İp: 109.***.**9.238
transferbaski
transferbaski (üye)
Konya / Firma

Birşeyin ilki olmak sorun değil...Önemli olan hizmet kalitesi...

Tarih: 3 Haziran 2011, 18:04 - İp: 88.***.**3.5
  • 1