ellez28
ellez28 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fuji Minilap Mı? Asla... !!!!!!!!!!

arkadaşlar fuji baskı makinasını asla va asla almanızı kullanmanızı önermem çünklü benim frontier 330 baskı makinası arıza yaptı ve bu gün tam 27. gün ve hala bi makinayı çalışır duruma getiremedik.anlamıyorum ilgilenmiyorsunuz bu makinaları neden satıyorlar. tofaş araba değilki gidim tamir ettirim sanayide. bidahamı fuji aslaaaaaaaaaaaaa........

Tarih: 8 Ekim 2008, 12:04 - İp: 88.***.**1.229
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

daha 3-5 gün önce 500 ytlye satılık 2.eli denk gelmişti. Düşüneyim demiştim. Ama ben bıraktığı kar oranını beğenmediğim için almamıştım. Kağıdı diğerlerine göre pahalı geliyor. dolayısıylada kar payı az oluyor. arıza olayını ilk senden duydum. bir özelliğini daha öğrenmiş olduk.

Tarih: 8 Ekim 2008, 15:21 - İp: 88.***.**1.48
tarum
tarum (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın meslektaşım arızasınıda söyleseydiniz keşke bende fuji kullanıcısıyım 2 sene önce bizde de bi arıza m eydana gelmişti makina 15 gün yatmıştı.

Tarih: 9 Ekim 2008, 12:37 - İp: 85.***.**7.31
ftergun
ftergun (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende furontıer kullanıcısıyım kaç yıldır kullanıyorsunuz makinayı tahminan 330 isi 3 veya 4 yıldır bir makina elbette agrıza yapar makina fuji servisi aradınmı gelip yapmaları gerek
bende gecenlerde sorun yaşadım bi dişli proplemiydi gelip 2 3 saat gibi birsürede yapıldı fuji filim servis konusunda bence cok iyi ve hızlı bende bi ara bir sorun daha yaşadım işletim sistemi ile ilgili sorunum geç cözüldü ama makinam yatmadı baskılarımı yapıyordum bence fujifilmi ara gelip bakarlar sorununu cözerler zor kardeş 27 gün bi makinanın yatması allah kolaylık versin kolay gelsin

Tarih: 10 Ekim 2008, 14:18 - İp: 78.***.**1.240
pahireyra
pahireyra (üye)
Eskişehir / Firma

bence fuji teknik servis gelmiyor diye dua edip dışardan bi teknisyen arayın
bizde fuji makina kullanıyoruz ve gelen teknisyenlerin arkasından makinayı başka teknisyen çağırıp topluyoruz

Tarih: 11 Ekim 2008, 00:36 - İp: 88.***.**3.97
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

arkadaşın 500 ytl olarak bahsettiği makine termal olmalı.. o konu, biraz karışık..

Ancak frontier minilabların üstünlüğü tartışmaya yer bırakmayacak kadar bariz..

fuji nin üretimi bırakarak noritsu makinelere markasını yerleştirdiği ve bazı teknolojilerini paylaştığını forumda bir sene kadar önce yazmıştık..

Sektördeki daralma neticesi, firmaların sunduğu servis hizmetinde aksamalarıda yaşamaya başladık, bu sadece fujide değil bütün firmalarda var.. Bence bu başlık fuji ile ilgili değil , tüm sektörle ilgili olmalıydı..

Hayırlı işler diliyorum..

Tarih: 12 Ekim 2008, 13:06 - İp: 78.***.**7.255
hyumsel
hyumsel (üye)
İstanbul / Firma

Değerli Frontıer Kullanıcısı,

08/Ekim/2008 tarihin de geçtğiniz mesajınız da makinanızın 27 iş günü çalışmadığını söylüyorsunuz.Bugün itibarı ile Türkiye'nin hiç bir bölgesin de çalımayan ekipmanımız yok.Konuya ilişkin servislerimize bilgi geçtiniz mi?Kurumumuzun çalışma anlayışı,müşteri memnuniyeti temelin de yürütülmektedir.
Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder,en kısa sürede servislerimiz ile bağlantı kurmanızı rica eder,hayırlı işler dileriz.Saygılarımızla...

Tarih: 16 Ekim 2008, 10:58 - İp: 81.***.**2.84
protamirci
protamirci (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadasım cok merak ettım makınanın problemı nedır 27 gun boyunca cozulemıyor olmasının sebebını merak ettım

Tarih: 23 Ekim 2008, 19:41 - İp: 88.***.**2.104
  • 1