fotorenk
fotorenk (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

Afosan Dijital Minilab

arkadaşlar afosan yapımı dijital minilab kullanan varmı içinizde nasıl bir makina lütfen yardımcı olun

Tarih: 1 Şubat 2006, 21:06 - İp: yok
musty67z
musty67z (üye)
Zonguldak / Firma

saygılı meslektaşım ben size yardımcı olabilirim bize ulaşın makina hakında daha detaylı bilği verebiliriz refarans numaralarınıda size ulaştırabiliriz saygılar telefonumuz 0 372 265 10 83 ayrıca msn adresimizi verelim [email protected] hayırlı işler

Tarih: 11 Şubat 2006, 11:43 - İp: 85.***.**5.152
fotosevgi1
fotosevgi1 (üye)
Aydın / Firma

EN GÜZELİ AFYONA GİDERSİN YERİNDE GÖR VE İNCELE MUTLAKA ALIRSIN TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL

Tarih: 16 Şubat 2006, 13:03 - İp: 81.***.**1.106
paparazzi2
paparazzi2 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

bırakın arkadaşlar şu afosanı doğru dürüst bir makina alın
ben zamanında çok çektim onlardan

Tarih: 8 Mart 2006, 10:31 - İp: 81.***.**7.77
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

paparazzi2... cevaben daha önce bu tarzda bir yorum yapmıştım kimden olduğu belli olmayan bir cevap almıştım.bunlar yorum falan kaldıramıyorlar sanada bir mesaj gelebilir milletin ekmeğiyle oynuyorsunuz diye. benden söylemesi.

Tarih: 15 Kasım 2006, 12:35 - İp: 88.***.**3.164
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

sevgili arkadaşlar bazılarınız azı çok yandı eskiden sizlere hak vermemk lazım dicek bişeyim yok ama türkiyede herkesin köstek olduğu bir melekette birmakineyi 0 dan yapıp hatalarını düzeltmek okadar kolaydeğil sancılı oluyor bu işler
öncelikler firme ile ilgili bir göbek bağım yok ama çok iyi biliyorum firmayı makinaları ilk prototipinden son haline kadar incelem fırsatım oldu.

Size bir ornek vereyim ilk dijital makinalada aydınlatma kaynağı halojen ampul kullnıldı. ampülün gerek ısınma gerekse homojen ışık konusundaki sıkıntılarından dolayı let ampül kulnm kararı alındı.

Türkiyede aradığımız kriterde ampül bulunamadı. Yurt dışından spariş verildi. 200 ampül minik bir paket yapıp göndermişler. gümrük önemsizdemiş posta idaresine göndermiş oradn adrese gelicek bekliyoruz haber geldi paketiniz vardie ama vermiyorlar paketi hing volüme power led yazılmış pakkete bune diye adma bir hafta antıldı letin ne olduğu vergi tahakkuk için uygun bir kalem bulmak bir 7 gün aldı .

teslim edilecek makine gecikti test etmek için gerekn süre aytrılamadı müşterini mekanında 3-4 günde zor bela ayarlandı...

beyler elştiriken elinizi vicdanınıza koyun çok hızlı tüketen bir ülkeyiz birazda üretmeyi denesek...

Tarih: 15 Kasım 2006, 22:47 - İp: 81.***.**6.136
pelope
pelope (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

arızaları seviyorsan hiç durma hemen al çin mallarıyla yarıştırabilrsin

Tarih: 18 Eylül 2008, 19:04 - İp: 88.***.**4.55
  • 1