vulusan
vulusan (üye)
İstanbul / Amatör

Ucuza Fon Nerden Temin Edebilirim?

Merhaba,

Yeni üye oldum. Ağırlıklı olarak portre çekimlerinde kullanılmak üzere evimde ufak bir stüdyo kurmaya çalışıyorum. Ne renklerde fon almanı onerirsiniz? nereden ucuza alabilirim? (sitede bulunan 2.el ilanlarına ek olarak) yada perde, kumas benzeri seyler kullanarak aynı sonucu elde edebilirmiyim?

Ayni sekilde bir studyo tipi flasa ihtiyacim olacak. Normal flasın onune koyacagim bir perde ile benzer etkiyi elde edebilirmiyim?

Son bir soruda maninam EOS 300D ve sonradan fark ettigim uzere bu makinalarda Flash icin PC baglantisi yok. Onun yerine ust pabuca ek bir yatirimla RF verici alabiliyorsunuz. Canon'un 550 serisi Flaslari ile uyumlu... Boyle bir verici alsam studyo tipi Flaslarla kullanmak mumkunmu?

Yardimlariniz icin tesekkurler.

Volkan

Tarih: 6 Ağustos 2004, 13:20 - İp: yok
mtuncel06
mtuncel06 (üye)
Ankara / Reklam Fotoğrafçısı

Merhaba,
Bende Dijital fotoğrafçılık için kullanıma uygun yüksek çözünürlükte 1500 adet fon var.

Doğal ve Sanal Manzara Fonları
Çocuk Fonları - Çizgi kahramanlar
iç mekan fonlar
Sade fonlar

ilgilenenler için çok uygun fiyattan verebilirim.
mail : [email protected]

Tarih: 23 Ekim 2004, 12:03 - İp: yok
ğalo
ğalo (üye)
Manisa / Firma

en ucuza fon alabileceğin yer can palazoğlu,undan alabilirsin
sirkeci istanbul

Tarih: 7 Şubat 2005, 22:38 - İp: yok
tolga
tolga (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

meraba bikere ilk başta hangi renkte fon alacağın ben her tarzda fotoğraf çeken biriyim bana güvene bilirsin belki sana basit ve bukadar kısamıydı diyeceğin bir öneri ana renklerden sana SİYAH ve BEYAZI tavsiye ederim ve çekim lerinle tek filaş kullanmanı tafsiye ederim. ( ankaradan ucuz fon temin edebilirsin)

Tarih: 15 Mart 2005, 16:36 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

makinan iyi flaşlarla kullanmak istiyorsan kızıl ötesi almalısın yani fotoseli görmesşi için. onun için canonun flaş kızağına küçük flaş alırsan evindeki yada stüdyondaki flaşların fotoselini görür ve çekim yapabilirsin
[email protected]

Tarih: 15 Mayıs 2005, 12:36 - İp: yok
gafo
gafo (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba

www.foncd.com dan temin edeilirsinizx..mail gönderin indirim de yapıyorlar..

Tarih: 19 Temmuz 2005, 13:46 - İp: yok
  • 1