koraygokha
koraygokha (üye)
Ankara / Amatör

Lcd Koruyucu...

MErhabalar Arkadaşlar... FOrumunuza yeni katıldım ama sizlerin fikirlerinden bayağı bir yararlandım makinamı alaırken...

Dün itibariyle benimde bir sony H5 im war...

Yanlız ben kesin bu aletin lcd sini çizerim.. bu olay olmadan önce ona bir koruyucu alamak istiyorum ama nerede bulabilceğimi diğer başlıkşları okumama rağmen linklerde bulamadım...

ANkarada bu ekipmanlardan nerede bulabilirm acaba ve fiyatları nasıldır? bana bu konuda bilgi werebilirseniz sevinirim...

saygılarımla

Tarih: 25 Temmuz 2006, 14:30 - İp: 212.***.**2.26
koraygokha
koraygokha (üye)
Ankara / Amatör

Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yokmu... Ankara Kızılayda bakmadığım mağza kalmadı...

Tarih: 27 Temmuz 2006, 12:29 - İp: 85.***.**9.65
cocog
cocog (üye)
Ankara / Firma

Bu adrese de bak derim hocam
http://www.tripodfoto.com/urun.php?PID=829

Tarih: 4 Ağustos 2006, 10:41 - İp: 85.***.**2.30
koraygokha
koraygokha (üye)
Ankara / Amatör

tşk ederim hocam... geçen hafta tripodfotodan bahsettiğiniz ürünü almıştım ama beklediğim kadar değildi.. ben birazdaha kalın bi ürün bekliyordum ama lcdlerin üzerinde gelen filmlerden sadece bir miktar kalın olduğunu gördüm...

belkide benim beceriksizliğim oldu ama altlardan yani dış mekanla temesı olan yerlerden açılmaya başladı... sanırım çıkartıp birdaha uygulamam gerekecek...

paket içerisinden 6 adet film çıkıyor bunlarda da 4er adaet 2.5" lik lcd ekran için film çıkabiliyor. 3" içinse 2 tn çıkartabiliyorsunuz...

Tarih: 4 Ağustos 2006, 11:38 - İp: 85.***.**1.84
birol43
birol43 (üye)
Kütahya / Profesyonel Fotoğrafçı

Sayın Koray
LCD korumak için daha kalın koruyucu yada kapaklı koruyuculardan ebay dan bulabilirsniz ?
Örnek için adrese bakınız
Bu koruyucu canon 350 d için ama aynı tarzda sony için olanlarıda var.
http://cgi.ebay.de/Jenis-LCD-Hood-Displayschutzfolie-fuer-Canon-EOS-350D_W0QQitemZ200016954183QQihZ010QQcategoryZ32914QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Tarih: 22 Ağustos 2006, 15:53 - İp: 85.***.**2.106
  • 1