serdarkrmn
serdarkrmn (üye)
Ankara / Firma

Cinesteady

CINESTEADY - Steadicam for DSLR Camcorders
Cinemata Film Tools
Ürün hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz...

Tarih: 9 Ekim 2011, 19:48 - İp: 95.***.**4.89
empoze
empoze (üye)
Karaman / Amatör

Ürünü nerden temin edebiliriz?

Tarih: 10 Ekim 2011, 14:47 - İp: 95.***.**6.228
serdarkrmn
serdarkrmn (üye)
Ankara / Firma

Ürünümüzü isterseniz hesabımıza eft veya havale yapabilir yada sahibinden.com adresinden #60546836 numaralı ilandan satın alabilirsiniz.

Tarih: 11 Ekim 2011, 17:05 - İp: 78.***.**3.91
empoze
empoze (üye)
Karaman / Amatör

Teşekkürler..

Tarih: 13 Ekim 2011, 01:09 - İp: 88.***.**0.72
crtandcombo
crtandcombo (üye)
İstanbul / Meraklı

kesinlikle almayın bu ürünü yıllardır bu işin içinde 80.000 tl lık steadicamde tuttu bu eller.

Bu ürün bir işe yaramaz.

Videolar fakedir..Nasıl fake yani? Şöyleki;

İlk videoda kasıtlı olarak çok sarsılarak çekilmiştir.Lap LAP diye atılmıtır adımlar

2.video çok dikkatli çekilip , bide düşünün cinestady var üstüne nefes vs tutulmuştır ve işte asıl Bombo burda geliyor...VİDEOYU İZLEDİĞİNİZDE GÖRECEKSİNİZKİ ARKA PLANDA DEFORMASYON VAR ''KESİNLİKLE WARP STABİLİZER YADA BENZERİ BİR EFEKTLE SARSINTI ALINMIŞ..

http://filmfabrikasi.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=9647&start=15

BAKIN BURDA ÇOK TARTIŞTIK BİZ BUNU HALADA TARTIŞMAKTAYIZ..KANMAYIN FİYATA..eğer şu sektörde bişey biliyosam(Çekim ve Kurgu alanımdır)bu videolar program ile yapılmış..

Ben insanlık görevimi yaptım saygılar

Tarih: 19 Ekim 2011, 10:30 - İp: 88.***.**5.172
serdarkrmn
serdarkrmn (üye)
Ankara / Firma

Ürünü kullanmadan yorum yapan birisi olarak sizi tebrik ediyoruz. Emeğe saygısızlık gösteren birisinin insanlık sözcüğünü kullanması enteresan bir durumdur. Açık adresinizi gönderin size ürünümüzü test etmeniz için bir adet steadicam gönderelim ondan sonra yorumlarınızı gene insani açıdan yapabiliyorsanız yapın. Kolay gelsin...

Tarih: 19 Ekim 2011, 10:41 - İp: 95.***.**0.172
crtandcombo
crtandcombo (üye)
İstanbul / Meraklı

ÜRÜN MÜRÜN İSTEMİYORUM SİZDEN ELİMDEN BİRÇOK STEADİCAM GEÇTİ.

AMA ARGE OLARAK DESTEK İSTERSENİZ SAMİMİ OLURSANIZ HER TÜRLÜ DESTEĞİ KOYARIM.

1.Sİ O VİDEOLARI KALDIRACAKSINIZ ADAM GİBİ VİDEO ÇEKECEKSİNİZ YALAN DOLAN İLE HELAL YOLDAN PARA KAZANILMAZ.

O VİDEOLAR PROGRAM İLE STABİLİZE EDİLMİŞ ÖZELLİKLE BAYANIN ARKADAN YÜRÜDÜĞÜ VİDEODA BU NET OLARAK BELLİ.

YAHU FİLMFABRİKASI.COM DADA SENLE AYNI KONUYU TARTIŞIYORUZ..AÇIKLA BİTİRELİM MEVZUYU BENİM İŞİM BU BİLİYORUM NERDE NEYİN KULLANILDIĞINI.

DEKİ BANA EVET KULLANDIK ÖZÜR DİLERİM AMA ÜRÜNÜMÜZÜ GELİŞTİRCEZ BENDE SENDE ÖZÜR DİLEYEYİM BİTSİN BERABER GELİŞTİRELİM.

AMA BU YOLLA Bİ YERE VARAMAYACAKSIN

TEKRAR SÖYLÜYORUM VİDEOLAR FAKE (SEN KİMSİN DİYEN OLURSA ''BU İŞTEN ÇOK İYİ ANLAYAN HAKSIZLIĞI HAZMEDEMEYEN BİRİ DİYEBLRSİNİZ YADA KISA Bİ DOST)

Tarih: 19 Ekim 2011, 23:34 - İp: 88.***.**5.172
acromer
acromer (üye)
İstanbul / Amatör

bende almaya niyetliydim ama iyice kafam karıştı ankarada ürünü deneme şansımız varmı?

Tarih: 20 Ekim 2011, 03:40 - İp: 95.***.**3.155
crtandcombo
crtandcombo (üye)
İstanbul / Meraklı

kesinlikle deneyerek alın iyice bakın sizi tatmin ederse alın ben kesinlikle almayın demiyorum.

Tek dediğim şey Fİlmfabrikasınd da tüm profesyonel üyelerin ve benim hakırdığım şey program ile kullanılmış gerçeği yansıtmıyor.

Karar sizin firma deneme videolarında program kullandığını açıklayana kadar karşısındayız .SAVAŞ AÇTIK.

Tarih: 20 Ekim 2011, 12:17 - İp: 85.***.**7.149
serdarkrmn
serdarkrmn (üye)
Ankara / Firma

Sn. acromer,
Tabiiki gelip bakabilirsiniz, memnun kalmazsanız almayabilirsiniz.
Savaş açtık gibi cümleler abartıdan öteye gitmiyor, istersenizde gelin sayın crtandcombo, eğer bu kadar cesur yürekseniz
Kolay gelsin.

Tarih: 20 Ekim 2011, 12:21 - İp: 95.***.**7.4
crtandcombo
crtandcombo (üye)
İstanbul / Meraklı

Evet yine beklediğim cevabı aldım.

Tüm forumlarda ısrarla aynı soruyu soruyorum ama cevap alamıyorum .Duymamazlıktan geliyor.

Tüm after effects uzmanları ve kurgu uzmanları program ile stabilize edilmiş derken satıcı cevap vermiyor ama bizde usanmak yok durmak yok.

TEKRAR SORUYORUM

DENEME VİDEOLARININ PROGRAM İLE STABİLİZE EDİLDİĞİNİ NEDEN SÖYLEMİYORSUNUZ?

sevgili forum üyeleri ben satıcının cevabını sölüyeyim size bakın yine ne cevap vericek yazıyorum

''Sevgili cityofgod ürünümüzü istersen test edebilirsin.Lütfen köstek olmak yerinde destek ol.Nede olsa bir Türk şirketiyiz bla bla bla....

EEE NERDE BENİM SORUMUM CEVABI...?

ARKADAŞLAR BEN CEBİMDE 5 KURUŞU ZOR DENKLEŞTİREN SİNEMA AŞIĞI GENÇ ARKADAŞLARIM ADINA BU KADAR UĞRAŞIYORUM . 30 YAŞINDAYIM 7 SENEDİR AFTER EFFECTS VE EN AZINDAN Bİ O KADAR DAHA COMPOSİTİNG , FX PROGRAMLARI KULLANMAKTAYIM , UĞRAŞMAKTAYIM.

BENİM VE BU İŞİ BİLEN HERKESİN ORTAK NOKTASI MALUM ÜRÜNÜ SATAN ŞİRKETİNİN YAYINLADIĞI VİDEOLARDA SARSINTILAR PROGRAM VASITASI İLE ALINMIŞTIR.

BUDA DEMEK OLUYORKİ ALET HİÇBİR İŞE YARAMAZ.

AMA BU SORUYU DİĞER FORUMLARDA DA YÜZLERCE KEZ SORMAMIZA RAGMEN Bİ CEVAP ALAMIYORUZ ...ÜRÜNÜ SANA GÖNDERİYİM , YOK TEŞEKKÜR EDERİM VS VS GİBİ YUVARLAR CEVAPLAR İLE İYİ SATICI İZLENİMİ KORUNMAYA ÇALIŞILIYOR.

YALANIN VE YALANCININ KARŞISINDAYIZ . NE ZAMANA KADAR?

DOĞRUYU AÇIKLAYIP ÖZÜR DİLEYİP DESTEK İSTEYENE KADAR...O ZAMAN BİZDE DESTEK VERİCEZ

Tarih: 20 Ekim 2011, 13:26 - İp: 85.***.**7.149