ulascan

ulascan

Adı Soyadı : Ulaş Can
Şehir : İzmir
Meslek : Solist, Yazar..
Grup : Amatör - Yaş : 39
Üyelik Tarihi : 31 Mayıs 2006, Çarşamba - Son Oturum : 17 Ocak 2013, Perşembe
Profil : Fotoğrafçılık ile amatör olarak ilgileniyorum. Asıl işim müzisyenlik. Alive grubunun solistiyim. 2002 yılında Mavinci Gün ile "Denemeler" adında 10 parçadan oluşan bir albüm yaptım. Albüm kayıtlarında akustik gitar ve vokaller tarafımdan yapıldı. 2004 Fanta Müzik Yarışmasında sözü ve müziği bana ait olan "Gibi" adlı parçamla 2. oldum. (http://www.hemenpaylas.com/download/869753/UlasCanGibi.mp3.html)
Edebiyatla yakından ilgiliyim. 2000 yılından bu yana yazdığım kısa absürd öykülerden oluşan kitabım şu anda basım aşamasında. Ayırca 7 yaşından beri buzpateni yapıyorum. Diğer ilgi alanlarım illüstrasyon ve eskiz çalışmaları, yağlıboya resim, asya-avrupa sineması ve operadır. En sevdiğim illüstrasyon sanatçısı Dan Milligan’dır. En sevdiğim yazarlar Boris Vian, Aslı Erdoğan, Hasan Ali Toptaş, John Fante, Knut Hamsun, Derman İskender Över (Küçük İskender), Vladimir Nabokov, Franz Kafka, Elif Şafak, Latife Tekin, Hikmet Temel Akarsu, Richard Brautigan, William S. Burroughs, Sylvia Plath, Ferit Edgü, Trevanian, Dino Buzzati, Charles Bukowski, Albert Camus, Gore Vidal ... (İlk olarak aklıma gelenler bunlar). Smooth Jazz dinlemeye bayılırım. Mavinci Gün’ün 2. albümünün kayıtları ile uğraşmaktayım. "Uzak" adlı albümde yaylı enstrümanları biraz daha fazla kullanmayı düşünüyorum.
______________
Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır!!!
[Jacques Dutronc]
--------

ulascan Son 3 Fotoğrafı
Trevanian
Trevanian
22 Eki 2006
Illegal Gitaris...
Illegal Gitarist
22 Eki 2006
Yorgun..
Yorgun..
21 Eki 2006
Tüm fotoğraflar »

 


ulascan Son 5 Forum Konuları
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
ulascan
6
2076
10 Oca. 2013, 11:25
sayman

Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Mf Lensleri Kullanmak - Lens Conver
fm19[B]Lens Converter nedir?[/B]      Her SLR ve DSLR makine kendisi için uygun bayonetli lensleri kullanabilir. Farklı bir lensi takabilmek için mutlaka dönüştürücü (converter) kullanmanız gerekmektedir. Bunun için metalden imal edilmiş özel aparatlara Lens Converter denilmektedir. ...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
mehmet.87, soner1y, ozkandez, (3)