playboys

playboys

Adı Soyadı : Global Playboys
Şehir : Bursa
Meslek : Project Dessinger
Grup : Amatör - Yaş : 37
Üyelik Tarihi : 31 Mayıs 2006, Çarşamba - Son Oturum : 24 Mayıs 2011, Salı
Açtığı Konu : 1 - Cevapladığı konu : 17
Profil : 80 li yılların tek kanallı zamanlarında yapacak fazla bir şey olmamasından ileri gelen nüfus patlamasına paralel olarak dünyaya geldim. Doğduğum günü çok net hatırlıyorum. Cumartesiydi.

Ebem çok acayip bir kadındı, hiç sevmemiştim. Tee o zamanlardan kadınlarla genel olarak aramın bozuk olacağını anlamıştım ama çaktırmadım. Bir anımın ötekisini tutmaması nedeniyle değişken bir tip olduğumu söyleyebilirim. Değişim benim diğer adım. Kendi adımsa Y..... Tersten okununca ....y oluyor. Bu bir yerli ismidir. Esmer olmamı da buna bağlıyorum. Yoksa ebemin beni hastanede karıştırmış olması ihtimalini düşünmek bile istemiyorum.

Soyadıma gelince o ayrı bir tartışma konusu. Soyadım ....ç, “ç” ile yazılıyor nüfus memuru yanlış yazmış. 2 yaşımdan itibaren tüm önemli/önemsiz anılarımı hatırlıyorum. Ama cüzdanımı nereye koyduğumu bir türlü bulamıyorum. Hayatımda en diye bir şey yok. En sevdiğim renk, en sevdiğim yemek ya da en sevdiğim Connecticut lalesi türü yok.

Her zaman zevklerim ve beklentilerim farklı alanlara kayar. Bu kaymanın neticesinde benim de hayatımın kayıyor olduğu düşüncesini barındırmakla beraber geyiği bırakıp birazda kendimize geçelim!..

Ukala, kaprisli, sinirli, asabi, sabırsız, hassas, kırılgan, ince ruhlu, kıskanç, hayattan zevk almasını ve deli dolu yasamayı bilen, bir yandan iyi, anlayışlı ve yardımsever, diğer yandan çok kararsız, tutarsız, melankolik ve kırılgan; bazen ateşli ve konuşkan, bazen çok korkak ve çekingen... Yalnızlığı severim, bol bol hayal kurarım, bi o kadar ağlarım. Ööle nevrotik, hasta ruhlu, hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir tipim işte ayrıca yazı seviyo,aslında kışada seviyo!... Biyere giderken dolapları asağı indiriyo sonra bişey seçemiyo evde oturuyo.. Çogunlukla spesifik cümleler kuruyo sonra ne söylemek istediğini açıklamaya çalışıyo,yorulup,susuyo.. Çizgi film seyrediyo..Kendini çook seviyo,ama en çok dostlarını seviyo. Ailesini ne kadar sevdigini söylemiyo bile cünkü onları canindan cok seviyooo.. Özlüyo, telefonla konusuyo, konusuyo, konusuyo, konusuyooooo... Ama kapatınca yine özlüyo!.. Maymun iştahlı,herşeyi deli gibi istiyo sonra sıkılıyo,bağlasan durmuyo, Rodos’a gidiyo dönmüyo, Reiki yapiyo,meditasyon yapıyo,rahatlayamazsa alısverişe çıkıyo kedi gibi oluyo, Hala günlük tutuyo,kendini dünyanın efendisi sanıyo,senede bi arkadaşları topluyo, okuyup, gezip, fotograf cekip, gülüyolar, Gülmesi içinde üzülmesi içinde sebeplere ihtiyaç duymuyo, Kompleksleri var da onları buraya yazmıyooo =) Satranç oynar gibi düşünuyo,ama hep bahis oynuyo, ikide bi yurt dışına taşınıyo sonra vazgeçiyooooooo... bugüne kadar nelerden vazgeçmediki!!.. Neyse merhaba sevgili dostlar amatörüm fotrografta 10 yıllık radiocuyum profesyonelim demek mütevaziligimizi körler, x-trem ciyim kendimi özgür hissediyorum, aynı zamanda makine, otomotiv ve mimari tasarımcıyım. Severim yaratmayı bana göre degildir kalıplar çok uzatmaya gerek yok sanırım pek anlamam profil hazırlamaktan kendimi tanıtmaktan, içimden geleni yazarım ve geri dönüp okumadan onaylarım sevgi ve saygı dileklerimle simdilik hoscakalın.
--------

 
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
playboys
30
3375
27 Eki. 2006, 03:56
seyyah1981

Sayfa(lar): 1

Düğün Hikayesi
» Fotoğrafça
Portre Fotoğraf
orh.turhanPortre Fotoğraf Teknikleri      İnsanın kişiliğini, duygularını, iç dünyasını ortaya koyan fotoğrafa portre fotoğrafı denir. Portre fotoğrafı, çoğumuzun algıladığı gibi yalnızca vesikalık fotoğraf klişesinden ibaret değildir. Yani cepheden bakış ve omuzları içeren kafa fotoğrafla...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
edizerbilir, (1)