fotokuti
fotokuti (üye)
İzmir / Firma

Sony Hxr-mc2000e

Sony HXR-MC2000E düğün çekimlerinde kullanmak için alacağım.
bugüne kadar panasonik kullandım. bu kamera hakkında bilgisi olan arkadaş varsa rica etsem yorum yazabilirmi?

Tarih: 5 Ekim 2011, 16:50 - İp: 92.***.**7.144
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

http://www.youtube.com/watch?v=YVsiSCTUcew&feature=related
güzel çekim yapmışlar

Tarih: 3 Kasım 2011, 17:52 - İp: 80.***.**2.46
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

konu hala güncelmi bilmiyorum ben iki yildir Panasonic AG-HMC771E kullaniyorum elimde iki adet var 2 kamera daha almam gerekince 2 adet sony hxr-mc2000e aldim yaklasik 6 aydir cekim yapiyorum inanin bir dügün icin ideal kamera ayni zamanda sdhc kartada cekim yapiyor ben full hd cekim yapiyorum bir dügün yaklasik yedi sekiz saat sürüyor ortalama 56 gb yer aliyor özellikle sony hxrmc1000e kamaradaki hatalari düzeltmisler g objektifle genis aci güzel arti düsük isikda cekimleri de oldukca yeterli bence iyi bir kamera nasib olursa üc ay sonra iki adet daha aliyorum tabiki tercih sizin hangi kamerayi tercih ederseniz edin simdiden hayirli olsun

Tarih: 15 Aralık 2011, 04:13 - İp: 78.***.**9.247
kameramann-de
kameramann-de (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Arkadaslar bende Mayis 2011 den itibaren kullaniyorum cekimler güzel isik gücü panosoniclerden biraz düsük olsada yeterli simdi 2 tane daha almayi düsünüyorum tabiki kameralari almakla bitmiyor mixer lazim bunlari almaya kalkinca mevla yükseliyor baya bahali bu kameralar icin hd mixer alip kullanan arkadaslar varsa yazsinlar fikir paylasimi yapabiliriz burada.

Tarih: 18 Aralık 2011, 03:44 - İp: 84.***.**2.41
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

sayin fotokuti ben yillarca kasetli kamera ile calistim kartli kameraya gecince bildik seyleri söylediler ama gercek asla öyle deyil ben kartlarimdan istedigim zaman 2 yil evvel sildigim dügün cekimlerini sorunsuz geri getirebiliyorum kaset olayi bitmisdir bence sony iyi kamera ben sahsen cok memnunum panasonic de harika ama sony hafiza kartina arti karta cekiyor ticari cekimler icin bu cok iyi bir avantaj bence

Tarih: 18 Aralık 2011, 05:40 - İp: 78.***.**9.247