fonmeximas
fonmeximas (üye)
İzmir / Firma

Sony Hvr Hvr-hd1000e - Kayıt Yapmıyor ??

Sony HVR HVR-HD1000E KAYIT YAPMIYOR KAFA KİRLİ OLSA NE YAPMAM YEREKKİYOR BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM YARDIM ..

Tarih: 27 Ocak 2013, 15:51 - İp: 95.***.**7.121
ruhname
ruhname (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

kafa temizleyici kasetler var ondan kullan belki duzelir

Tarih: 27 Ocak 2013, 15:59 - İp: 87.***.**9.48
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

servise götür

Tarih: 27 Ocak 2013, 17:45 - İp: 24.***.**5.226
fonmeximas
fonmeximas (üye)
İzmir / Firma

Servise götürdüm baktılar. kafa temizleme kaseti kulanmışınız halbuki yeni aldım 20 kaset bitirmişimdir anca kafa temizleme kaseti kullandım 1 kere dedim ondan sonra oldu sıkıntı vermeye başladı dedim sonra değişmesi gerekiyor dediler. fiyat uçuk sölediler nerden bulabilirim kafasını kendi bilgim var değişim yapabilirim ama parçayı temini önem li benm için

Tarih: 28 Ocak 2013, 14:53 - İp: 95.***.**7.121
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

20 kaset çekmişseniz bu çok büyük rakam değil. sorun vermemesi lazım.
daha önce internette panasonic md 10000 kafası tek parça olarak satılıyordu. az önce baktım biraz bulamadım. Onlar hala varsa onlara sorup belki onlardan temin edilebilir.
diğer bir yöntem, tanıdık servis varsa ona kafa siparişi verin.
elektronikçiler ve diğer marka servisleri bu tür parçaları nereden bulacağınız konusunda size fikir verebilirler.

bana kalırsa siz sony yetkili servisine başvurun ve sorunu bir gösterin. Eğer parça değişmesi gerekiyorsa en azından ödediğiniz paraya deysin. hatta bana kalırsa siz kendiniz kafayla falan uğraşmayın. bırakın herkes işini yapsın. yanlış bişey yaparsanız makineye zarar verebilirsiniz.

Tarih: 28 Ocak 2013, 15:50 - İp: 63.***.**9.7
turk video
turk video (üye)
Nevşehir / Özel Gün Fotoğrafçısı

Bir bos kasetle ileri geri sardir düzelmesi gerek yoksa kasettin gectigi yerlere bi bakarmisin genellikle kücük siyah parcalar kalabiliyor kasetten tam temizlenmedigi icinde cekim yapamaz yaklasik 4 veya 6 baaslik olmasi gerek

Tarih: 8 Şubat 2013, 12:46 - İp: 152.***.**3.1
  • 1