jarex
jarex (üye)
Yurtdışı / Amatör

Panasonic Wv-f350 Acil Yardim..

Herkese selamlar,

gecenlerde bulundugum yerden almanyadan bir profesyonel video kamera aldim, tip olarak betacam gibi resim assagidadir.
sorunuma gelince kamerayi bilgisayar yada tv ye bagladigim zaman görüntüde bir sorun yok. ancak yaptigim kayitlari izlerken görüntüyü siyah beyaz gösteriyor, ayarlarina baktim denedim genede olmadi kayitta herhangi bir düzensizlik kumlanma cizik vs. yok görüntü cam gibi ama siyah beyaz, sorun ne olabilir yardimlarinizi bekliyorum..

buda kameranin resmi...

Tarih: 31 Ekim 2010, 15:33 - İp: 78.***.**0.30
adul
adul (üye)
Muğla / Özel Gün Fotoğrafçısı

kayıt sistemi pal mi ntsc mi ona dikkat et

Tarih: 31 Ekim 2010, 18:56 - İp: 88.***.**6.122
jarex
jarex (üye)
Yurtdışı / Amatör

Evet oda aklıma gelmişti recorderin kullanma kılavuzunda pal yazıyor çözemedim gitti. Acaba karadamı bir sorun var?

Tarih: 31 Ekim 2010, 20:17 - İp: 89.***.**7.15
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

televizyona neden bağlıyorsun?

keyfi bir soruya benziyor. eğer çekilen videolarda sorun yoksa tvye çıktı verme ayarlarına bakmanız gerek. kabloları yanlış yakmadığınızada emin olun derim.

panasonic marka kamera kullanmışığım vardır. vizörden baktığımda siyah beyaz ama kaydı renkli veriyordu kamera. sizinkide buna benziyor sanırım. m3000 olması lazım o, görüntüyü sb veriyordu vizöre. sizinkide buna benziyor sanırım.

Tarih: 1 Kasım 2010, 08:21 - İp: 88.***.**7.91
jarex
jarex (üye)
Yurtdışı / Amatör

sayin remi5861
evet bende halen panasonic ms4 kullaniyorum dediklerini cok iyi anliyorum,
fakat bu kamerada denemedigim yol kalmadi garip olan kablo tv ye bagliyken görüntü renkli rec e bastigim zaman tv de görüntü aninda siyah beyaza dönüyor dogal olarak kaydettigi görüntüleride izlerken siyah beyaz gösteriyor., tv ye canli aktarim yaptigimda görüntü renkli. sadece kayit esnasinda siyah beyaza dönüyor cekimlerde öyle, anlamadim gitti.

Tarih: 1 Kasım 2010, 14:29 - İp: 78.***.**0.30
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bu tür tuhaf hareketleri panasonicten beklerim valla

ne kamerayı elime almışlığım var nede bu konuda uzmanım. yanlış bilgi vermek istemem. bir panasonic yetkilisine danışmanızı öneririm. sitede burkay teknik servisin çok yardımları olmuştu bir zamanlar, danışabilirsiniz. http://www.burukay.com/iletisim.html

Tarih: 1 Kasım 2010, 21:59 - İp: 88.***.**7.91
  • 1